Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyut hogy...

Hogyan győzzem meg anyut hogy újra legyen cicán?

Figyelt kérdés
Sziasztok Anyának volt egy cicusa akit nagyon szeretett benti volt. Volt hogy velem aludt de anyával szeretett aludni inkább.De sajnos megmérgezték és az orvos sem tudott már semmit tenni. Anyu és én is nagyon sírtunk. De amióta nincs a cicus itt azóta üres az életem. Amikor tanultam jött az ölembe és doromobolt nagyon hiányzi tudom hogy őt senki nem pótolhatja de nagyon vágyom rá hogy legyen egy kiscicánk. Nagyon szeretem a cicákat de anyu fél hogy nehogy megmérgezzék őt is. Létszi segítsetek. Köszönöm.
2015. ápr. 16. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ezt a kérdést nem mi kell megoldjuk. Ülj le vele, és mond el neki azt, amit nekünk leírtál: hogy nagyon szomorú vagy, és vágysz megint egy "kis kedvencre". Mond meg neki, hogy vigyázni fogsz rá, etetni, stb... Megfogja érteni. :)
2015. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne, hogy ha benti cicus volt, akkor hogy mérgezték meg? Végül is a benti cicus nem mászkál ki
2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy mennyire szeretnél egyet mert hiányzik, de olyat ami nem kijárós, így nem fogja baleset érni.
2015. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A benti cicának is ki kell néha azért menni a szabadba nem gondolod? Lényegre törtél! Köszönöm a többi válaszolónak!
2015. ápr. 16. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

ma 20:56

Miért kéne a benti cicáknak kimennie. Nekem is benti cicám van és sosem megy ki. nincs is igénye rá, mert nincs hozzászokva.

De szerintem neked nem való cica.. Képtelenek vagytok vigyázni rá.

2015. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neked milyen lenne ha be lennél állandóan zárva a szobába?? Neked nem való inkább cica!
2015. ápr. 16. 21:24
 7/13 anonim válasza:
72%

2 cicám is van, bentiek, sosem visszük le őket, így nem is hiányzik neki, hiszen amit nem ismer, az nem hiányozhat.

Mindemellett azt tanácsolom, beszélj anyukáddal, mondd el neki, hogy érzel. Szerintem kell kis idő neki is, míg meggyászolja a cicust, utána talán könnyebben fogad egy újat. :)

2015. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy amit nem ismer nem is hiányozhat. A mieink szöktek ha nem voltak kiengedve. Nem csak párzási időben. Felfedezték az ajtót, elkezdte érdekelni őket mi van kint, és lesték hogy mikor surranhatnak ki. Szerencséd van, hogy a tiéd nem ilyen, nekünk mindhárom macskánk ilyen volt. Ezért lettek kinti-bentiek egy idő után.
2015. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

22:09-es vagyok. :)

Nyilván nem minden macska egyforma, így egyből nem hülyeségezném le valaki állítását azért, mert az enyémre pont nem igaz. Másrészről nem tudnám kinti-benti cicáknak tartani őket, hiszen egy panel 6. emeletén lakunk, nem lenne megoldott a ki-be járkálás, hacsak nem tanulják meg kezelni a liftet, vagy repülni.

CSak példaként említeném, hogy vettünk nekik tavaly nyáron hámot, és levittük őket este sétálni, hadd ne említsem, hogy az egyik le sem mert mászni a nyakamból, úgy félt, és a másik se nagyon mert elindulni felfedező körútra. Egész egyszerűen nincsenek hozzászokva a kinti léthez, így aztán nem izgatja őket annyira.

De ahogy az elején is írtam, minden egyes macska másmilyen személyiség, ahogyan Te, vagy én is, így erről nem nyitnék vitát. :)

2015. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hol tartod őket, ezért mondom, hogy hülyeség az állításod. Ha teszem azt egy kertes házban élnél, ahol leshet kifelé az ablakon, és látná, hogy ki-be mászkálsz a bejárati ajtón, ahonnan jön befelé a friss levegő, csomó illat árad be, és stb. a te macskáid is vérszemet kapnának, ezt borítékolom.

A hatodikon természetesen ilyen veszély nem fenyeget.

2015. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!