Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki meg tudná magyarázni a...

Valaki meg tudná magyarázni a macskám viselkedését, amielőtt értetlenül állok?

Figyelt kérdés
Kint feküdtem a hintaágyban, rámmászott, lefeküdt a mellkasomra, simogattam, közben dorombolt. Ekkor beleharapott a vállamba, majd egyre erősebben marta. Elnyomtam a fejét és még agresszívabban mélyesztette belém a fogát. Ekkor felálltam és elkezdem a kezemmel simogatni és megint bújt, dorombolt. Aztán odahajoltam közel a pofájához a vállammal és erre elfutott előlem.
2015. ápr. 17. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél a válladtól.
2015. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért, mi félelmetes van a vállamban? :D
2015. ápr. 17. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy neki nincs? :P
2015. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Macska... Szeszélyes állat és marha egoista. Megunta a simogatást.
2015. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazabol, valoszinuleg fusztalta a hinta mozgasa (vagy barmi inger, ami erte), de nem akart elmenni, mert elvezte a simogatast.

Es tudja, hogy a kezbe nem szabad harapni, szoval, beleharapott a valladba. Mivel nem nem jelezted (macskaszinten elegge egyertelmuen (rafujas, barmi gyors reakcio) hogy ez teged zavarna, igy megismetelte.

De kozben jelezte, hogy "minden oke, csak megraglak, de szolj, ha zavar, ok?". A vegen az elfutas is jellegzetes macska jatekra hivas.

Btw, ugy csinalt, mint egy macska szokott. Max azert lepett meg a dolog, mert nem figyelted a jelzeseit.

Koszonom, hogy segithettem :)

2015. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Update: ugyanezt csinálja a másik cicámmal. Elkezdi nyalogatni, mosdatni majd beléharap. Volt, hogy a torkát kapta el, pedig nagyon jól elvoltak. Nem tudom miért csinálja... :( eddig szelíd volt. Úgy kellett lekapnom a másik macskáról, miközben fájdalmában nyávogott.
2015. ápr. 17. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ivaros kandur veletlenul?

Mert ha igen, akkor ezekben a tavaszi idokben rengeteg folosleges felgyulemlett fusztracio gyulik ossze bennuk.. Ha igy lenne, akkor az ivartalanitas a megoldas, esetleg nagyon sok jatek, hogy valahogy kiadja magabol az energiat.

2015. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ivaros kandúr, májusban lesz egy éves.
2015. ápr. 17. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"De ivaros kandúr, májusban lesz egy éves" - kérdező, itt a válasz a kérdésedre.
2015. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!