Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szopizik a kismacska?

Miért nem szopizik a kismacska?

Figyelt kérdés
Délután született 1 kiscica de még nem láttam hogy szopizott volna. Csak alszik meg nyekereg. Az anya macska védi ha hozzá akarnák nyúlni. Rá raktam a cicire de csak nyávog nem akarja bekapni.

2015. ápr. 17. 18:19
 1/3 anonim válasza:

Szopizik, még ha te nem is látod.

De hagyjad békén, ne rakosgasd oda, ha nem akar enni, akkor nem eszik. Ha nem hagyod békén, az anyamacska el fogja vinni máshová.

2015. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DAREIOSZKINCSE válasza:

Ha ma is ugyanez a helyzet , valami gond van .

Tedd rá többször a cicire , és figyeld Őt. ("Nyomkod meg" az a anyuci cicijét , hogy a pici megérezze a tej szagát ízét )

Ha semmi reakció - vagy anyucinak nincs teje - akkor etesd tápszerrel . Ezt akkor két óránként kell megismételni .

Még valami : Nézz bele a picur szájába - nem-e esetleg nyitott szájpadlása van (farkastorkú) . Ha igen akkor SAJNOS nem érdemes etetni ... De remélem minden rendbe van már . Az újszülöttek néha órákig nem kezdenek el enni (csak sírnak). Az anyuci reakciója teljesen jó.

2015. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztosan szopizik csak akkor amikor nem zargatják és nyomorgatják! Egy a fontos: semmiféleképpen se vidd túlzásba a nyomkodását..én már egyszer bebuktam ezzel..a kismacskát addig nyomorgattam míg megfososodott!! Vigyázz rá hogy ne erősen fogd meg és ne nyomogasd a pociját mert akkor valszeg az utóbbi lesz a vége...Biztosan szopizik rendesen nyugi!;)
2015. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!