Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy ne járjon...

Mit csináljak, hogy ne járjon a kanapéra pisilni?

Figyelt kérdés
Decemberben vettünk új kanapét. A macska első dolga az volt, hogy aludjon rajta egyet, és még utána két hónapig. Két hónap után egyszer csak összepisilte. Ivartalanított lány cica, alapvetően szobatiszta, 5 év körüli. Korábban is volt egyszer-kétszer, hogy a régi kanapéra vagy az ágyra ment, de ha fél évben egyszer... Ezt egy kedves szagoltatás után jó ideig nem akarta megismételni, de már csinálhatok, amit csak akarok... Szarik, illetve inkább hugyozik rá. Ez viszont már embertelen! Próbáltam átmosni sima mosógéllel, domestosszal, samponnal, locsoltam rá távoltartót, tömény citrusolajat, ott tartunk, hogy le kell cserélni a szivacsot, így pár hete használaton kívül helyeztük, és úgy stócoltuk fel, hogy esélye se legyen felmenni rá. Egy hónap után ma reggel látom, hogy a macska guggol a kb 10 cm széles kilógó peremen, és ereszt! Az agyam eldobom, kifogytam az ötletekből! Mi a fenét csináljak vele (és az egyébként álom-kanapémmal)?
2015. ápr. 18. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha közvetlenül mellé tennétek a macskavécét? (azt a nedvszívó, szagtalanító granulátumszerű valamit)Csak egy ötlet volt.
2015. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy problémája van a veséjével? Vagy a lelkével? Sok cica csak azert vizel az ágyra, kanapéra, stb mert valamit jelezni szeretne vagy megbosszulni.
2015. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám akkor pisilt az ágyra, amikor beteg volt és baj volt a veséjével.
2015. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!