Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom már a szeretett...

Nem tudom már a szeretett macskám vérvonalát tovább vinni (? )

Figyelt kérdés
Kan cicám most 6 éves és 3 éve lett kiherélve mert mindig eljárt és el is ütötték egy ilyen kirándulás során , ekkor eltört a farka amit le kellett vágni és ezért döntöttünk ugy hogy kiheréljük . Most viszont hogy egyre öregszik és tudom hogy a világ legjobb macskája , nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni be fedeztetném egy másik ilyen aranyos lánycicával és az egyik utódját megtartanám még a mostani cicám mellett . De nem tudom ez mennyire lehetséges ..:( esetleg ha rosszul herélték ?
2015. ápr. 18. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne szaporíts még akkor sem,ha lehetne!Attól,hogy a te macskás kölyke,még nem fog hasonlítani hozzá,nem lesz ugyanolyan sem viselkedésben,sem küllemben.

Szerencsére mivel ivartalanítva lett a cica,nem tudod szaporítani.Men el egy menhelyre és válassz egy neked szimpatikus cicát,ugyanúgy fogod szeretni,mint a mostanit.

2015. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem .. Nem tudod milyen jó macska , a legkedvesebb a világon. Ha meghalna én nekem az olyan lenne mintha egy csaladtagomat veszíteném el . És rettegek attól hogy meghal . De ha tovább élhetne majd a kölykeiben...az olyan jó lenne. Egyébként nem vagyok szaporító . Sőt ha több kölyök születne én akár mindet megtartanám.
2015. ápr. 18. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy macska elvesztése tényleg olyan, mint egy családtagé. Alapvető biológia: herélt macskát nem lehet szaporítani.

Esetleg klónoztatni lehetne, de a technika még nagyon (irreálisan) drága és bizonytalan.

2015. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az kísérleti technika amikor szomatikus sejttal termékenyítasz meg petesejtet, jelenleg nem elérhető.

De ha van pénzed klónoztasd. Ártan nehéz mondani, mivel ez egyedi megrendelés, de egy cég annó 14 millióért (50.000$) klónozott macskát.

2015. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ilyesmire.. Mindegy amíg még velem van addig örülök .:)
2015. ápr. 18. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:

egy töketlen macska nem tud szaporodni és 6 évesen mért akarod már temetni?

Mindenkinek a saját macskája a legjobb a világon és ez így is van rendjén :)

2015. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem temetem csak ma este azt álmodtam hogy meghalt es ez kicsit fel zaklatott :/
2015. ápr. 18. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ivartalanítva van, akkor nem lehet már utódja.

Viszont ezt ne is bánd, ugyanis semmi garancia rá, hogy a kölyke bármiben is hasonlítana az apjára (már azon kívül persze, hogy macska).

2015. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom de hátha ..:( de szerintem utána már többé nem lesz cicám
2015. ápr. 18. 12:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy utcáról mentett cica és még a fajtáját sem tudom . 1 hónapos volt amikor befogadtam . Csont es bőr volt .
2015. ápr. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!