Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ingyen elvihető kiscicáért...

Ingyen elvihető kiscicáért illik vinni valamit, pl. konzervet, száraz kaját a többi ott maradónak? Nem modortalanság, ha nem viszek semmit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem hozott senki semmit. Nekem eszembe se jutott hogy ezért hozniuk kéne bármit.
2015. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2015. ápr. 18. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem mondták, hogy jár érte valami jelképes apróság, akkor nem illetlenség, ha nem viszel semmit. De ha viszel, az biztos jól esik nekik.
2015. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában örülnek ha sikerül megszabadulni a szaporulattól, nemhogy elvárjanak érte valamit.
2015. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 18. 09:26
 6/11 Platypus ***** válasza:
100%
Inkább te teszel nekik szívességet, mert ingyen elviszed a gondot.
2015. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én macskamentőktől hoztam el két cicát, ivartalanítva, oltva, féregtelenítve voltak. Adtam 5-5 ezret és vittem tápot, törölközőket.

Ha magánszemélytől hozol el kiscicát úgymond "nyersen", akkor nem kell adnod semmit.

2015. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kidobott cicámat vittek el, örültem, hogy szerető, gondos hazdit találtam neki. Nem vártam semmit, nekem tettek szívesseget, hogy az 5 befogadott cicám mellett nem kell a 6-at is ellátnom, mielőtt elvitték, kapott a cica spot-ont, bolhák es kullancsok ellen, sőt, az általam etetett konzervből adtam mellé egyet, a szokásos tápból adtam egy fél kilot meg kapott egy zacskó jutalomfalatkát is, ezt így kezdő csomagként a pici mellé. :) Ha viszel valami kis finomságot, pl egy zacsi jutalomfalatot, annak azért biztos nagyon örülnek, de nem szoktak semmi ilyent elvárni, sőt, ahogy korábban irták, te teszel szívességet nekik :)
2015. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mentés más tészta!


De háziszaporulatért nem szokás és nem is szabad! Még a végén úgy lesz vele, hogy jó üzlet a dolog...

2015. ápr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit vinni, bár ha viszel, biztos jól fog esni nekik.


És ha véletlenül megengedheted magadnak, két cicus jobb együtt. Nekik is, és nekünk is.Jobban elvannak egymással, és érdekesebb figyelni őket ,ahogy együtt vannak.

2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!