Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülhet a cica...

Mennyibe kerülhet a cica kezelése?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kandúrom, akinek úgy néz ki valamilyen gyulladás miatt elzáródott a húgy csöve és nő a hasa, nem tud pisilni. Állítólag altatás közben katéterezni kéne, viszont nagyon nincs pénzem. :( Mennyibe kerülhet a kezelése kb? Vidéki állatorvos ár érdekelne.

2015. ápr. 18. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
elzáródott,hólyag feltellve! Menj már el az orvoshoz aztán majd fizetsz!
2015. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz olcsó, de kezelés nélkül a cica kínok között hal meg. Kérlek, ne hagyd, hogy ez történjen!!

Megpróbálhatsz részletfizetést kérni, vagy bármit, csak vidd el a cicát orvoshoz, könyörgöm!

2015. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fizetni a végén kell. Akkor adsz, amennyit tudsz, a többit később. Nem szép dolog, de ha nincs más lehetőség inkább, mint hogy meghaljon a cica.
2015. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kecskeméten egy ötös alatt megúsztam, csodálkoztam is,hogy ilyen olcsó volt, hisz altatásos műtét volt. (ugyanez volt az én cicámmal is).Viszont nagyon sürgős,hogy mihamarabb orvoshoz vidd, mert ez max. pár nap alatt halálhoz vezet és menthetetlen lesz és a pár nap alatt tényleg pár napot érts. Jól írták kínok között fog meghalni! Úgyhogy siess vele, biztos vagyok benne,hogy van olyan orvos aki megengedi,hogy később fizess. A mi állat orvosunknál pl. betegség esetén amúgy is csak a legutolsó kontroll látogatáskor kell kifizetni a kezelést. Biztos,hogy a környéketeken is van emberséges állatorvos, telefonálj körbe, vagy próbálj meg valahonnan pénzt szerezni.
2015. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a "kedves" helyi ügyeletet, elmondtam mindent és azt mondta reggel 8-ra vigyem. Indultam is volna reggel, de a cica alatt a pokróc tiszta pisi volt és szerencsére már jobban volt, nem tudom mi lehetett de sikerült ürítenie. Láthatóan jobban van ma. Legkésőbb kedden elviszem oda, ahova a másik cicával mentem a füle miatt.
2015. ápr. 19. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kipisilte a kövek egy részét, de attól még maradhatott benn. Ráadásul nem elég, hogy eltávolítják a húgyköveket, gyulladáscsökkentő-fájdalomcsillapító injekció kell és a továbbiakban speciális vizeletsavanyító táp.

Persze az első a vizeletvizsgálat, abból ott helyben sok minden kiderül.

2015. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, hogy van a cica?
2015. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van. Mintha mi se történt volna. Dorombol, kurrog, játszik a kisebbikkel és eszik rendesen.
2015. ápr. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!