Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből tudom meg hogy terhes a...

Miből tudom meg hogy terhes a cicám még azelőtt, hogy nő a hasa?

Figyelt kérdés
Még az előtt hogy nő a hasa. mert nekem van egy olyan megérzésem, hogy terhes.. :)
2007. nov. 2. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tüzelt a cicád, akkor valszeg terhes lehet. A tüzelő macskák ugyanis addig járják az utcákat, amíg be nem párzanak... úgyhogy készülj fel, hogy "örülhetsz" még a kiscicáknak egészen addig kb évente 2-3 alkalommal, míg nem ivartalaníttatod szegényt. És azzal tennél jót neki, mert akármilyen édesek, aranyosak is a kiscicák, ők is megnőnek (ha szerencséjük van persze) és akkor ők is járják majd az utcákat addig, míg szaporodni képesek. És ezekből az "örömökből" lesznek az utcán jó esetben élő, rosszabb esetben az utakon kivasalt macsok. Még rosszabb esetben pedig azok, akiket kínoznak azok, akiknek az jó hecc. Azért ezt gondold át, mielőtt elkezdesz szaporítani. Ha tenyésztő vagy és felelősséggel teszed amit teszel, akkor elnézést kérek a fentiekért.
2007. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vidd el egy állatorvoshoz. Lehetőleg olyanhoz, akinek van ultrahang készüléke. A vizsgálatból azonnal kiderül lesz-e kiscica, vagy sem. De ha nem szeretnél kiscicákat, akkor csatlakozom az előttem szólóhoz.... Felelősséggel tartozol az állatodért és a kölykeiért is!!!
2007. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemnagyon vannak cicaterhességre utaló jelek.Az én cicámról akkor tudtam meg hogy lesznek picik amikor elkezdett nőlni a hasa.Előtte az kezdett gyanus lenni hogy sokat evett,és nem ment el csavarogni mint régen.Egész nap az ágyon fekütt.

Meg gyanusan kedvesebb és hÍzelkedőbb volt.

2007. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!