Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért állítják azt sokan,...

Miért állítják azt sokan, hogy a macska csak kihasználja az embert?

Figyelt kérdés

Pedig a kutyához hasonlóan a macska is szereti a gazdáját és kötődik hozzá.

Ennyi erővel a kutyára is rá lehet mondani azt, hogy csak a kaja miatt szereti az embert.


Mi a különbség?



2015. máj. 10. 15:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondják a macskákra, hogy hálátlanok. De miért? Nekem is van macskám, és mindig dörgölőzködik, odajön, odabújik, stb.
2015. máj. 10. 15:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hülyék és azt látják amit látni akarnak, mást nem.
2015. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

aki nem foglalkozik a macskájával, annak egy idő után csak enni jár haza a cicája

az ilyenek mondják főleg ezt

2015. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert a kutya és a macska ősellenségek! Így az emberek is azonosulnak velük, aki kutyás, az a macskát, aki macskás az a kutyát szidja. A kutyások nem tudják elfogadni, hogy a macska jó nagy környezetben él, nem csak a pórázon vagy a kerítés mögött a kis kertben,ezért kitalálták, hogy a macska nem is kötődik a gazdájához. Hülyeség..
2015. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég tettem fel egy hasonló kérdést. Szerintem arról van szó, hogy az emberek gyakran elhanyagolják a macskát, mert úgy állnak hozzá, hogy csak etetni kell, aztán jól elvan egyedül is. A kutyákat kevésbé hajlamosak elhanyagolni az emberek.
2015. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ősellenségek, csak más a testbeszédük, meg kell tanulniuk egymásét.


különben, ezt azok állítják, akiknek halványlila gőzük sincs a cicákról.

2015. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból következtetéseket leszűrni, hogy a macska eljár csavarogni. 1: van amelyik nem, az enyém még sose hagyta el a kertünket, pedig nincs ivartalanítva. 2: Hagyják nyitva a kertkaput és meglátjuk ott marad -e a kutya. Én szeretem a kutyákat is, mindkettő volt nekünk, de szerintem egyáltalán nem hűségesebbek, mint egy macska.
2015. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek nagy többsége, még a mai napig nagyon ostoba,buta - ahogy tetszik - mit gondolsz, miért van annyi klón tini az utcán egyéniség nélkül. Egy tv adón keresztül irányíthatóak vagyunk: mit egyél, mit igyál, mit vegyél, hogy gondolkozz.

Kénylmesebb ezt követni, ostoba kérdéseket feltenni ostoba embereknek és elfogadni tényként az ostoba válaszukat, mint "beleásni magad" egy-egy témába, utána nézni "szakemberektől (az adott témában több évet tanult)" segítséget kérni stb.

Annyi bugyuta városi legenda, igaznak hitt butaságok keringenek, szállnak szájról-szájra, amit buta emberek készpénznek vesznek, és adnak tovább..

Na, ez is egy ilyen.

2015. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

na, ja, 7es. az én cicám meg se engedi magát fogni senkinek, nekem is több hónapomba telt.

bezzeg a barátnőm yorkshire terrierje kb. akárkivel hazamenne. marha hűséges...

2015. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert csak a kajáért és a házáért szereti az emberta barátnőm elköltözött persze a macskájával aki elvileg imádta bújt hozzá forombolt neki vele aludt stb. A macskája meg mindig a régi házukhoz járt oda mert hogy a macskák ugye ahhoz kötődnek a barágnőm meg odaadta a ház tulajdonodainak mert jót akart a macskának. Azóta border collie-ja van.
2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!