Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Egy negy-ot napos kiscica...

SOS! Egy negy-ot napos kiscicat hanyszor es mekkora mennyiseggel etessek? 2-3 orankent eleg?

Figyelt kérdés
A kutya sajnos megfogott egy ujszulott kiscicat feltunk hogy lebenul de a doki szerint gondos etetessel meg lehet valamennyi eselye. Azt nem tudom hogy pontosan hany oran kent es mekkora mennyiseggel etessem a cicust. A valaszokat elore is koszonom

2015. máj. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél ki neki kaját, aztán majd eszik, ha éhes. Ez nem csecsemő, de az is jobban van, ha nem tömik.
2015. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megtartani vagy felnevelni én átveszem.
2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első! 4-5 napos kiscicáról van szó! Még vak, nem tud járni, sem önállóan enni.

2-3 óránként elég elvileg, de éjjel-nappal. A mennyiséget nem tudom, azt nem mondta a doki? És macskatápszerrel, vagy ha az nincs, babtápszerrel vagy kecsketejjel etetsd.

Evés után még az ürítésben is segíteni kell neki, mert az sem megy még magától. Pontosan nem tudom, hogyan, mert még nem csináltam ilyet. Legjobb lenne, ha találnátok neki egy szoptatós mamacicát.

2015. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos a cica ma a delelott folyaman meghalt. Tegnap vegig etettem es gondoztam az utasitasok szerint, sot anyacicat is talaltunk. Azonban amikor tegnap este elvittem a doktorhoz megallapitotta hogy a kutya sulyos mertekben megsertette a gerincet es nem valoszinu, hogy tuleli... Muteni egy ennyire kezdetleges cicat nem lehetett sajnos , elaltatni pedig nem akarta az orvos .Azert koszonom a segitsegeteket
2015. máj. 13. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!