Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll vagy házicica?

Ragdoll vagy házicica?

Figyelt kérdés
Már van egy cicám ,de nem egy ölbecica. Éppen ezért tetszett meg a rongybaba, mert nyugott és emberközpontú. Szeretnék mégegy macskát. Már kinéztem a tenyésztőt, megvan a pénz, de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni. Nem szeretnék addig venni egy macskát,amíg valahol árválkodik egy kiscica az utcán. Nap mint nap találkozni macskamentők segítség kéréseivel és sok almot dobnak ki egy dobozban az utcára. Szerintetek vegyek macskát vagy fogadjak örökbe egy kiscicát? (Kölyköt szeretnék)

2015. máj. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott kiscicák mindig lesznek sajnos, úgyhogy ezen az elven soha nem lesz fajtacicád. Nekem is tetszik a ragdoll, de talán inkább szibériait vennék, ha lehetne.. Szerintem azt a cicát vedd magadhoz, akire igazán vágysz, és az most jelen esetben a ragdoll, különben arra a szegény mentett cicára mindig úgy néznél, hogy miatta mondtál le arról, amit igazán szerettél volna. Ha egyszer lesz rá módod, még mindig befogadhatsz mellé egy hátrányosabb helyzetű cicát!
2015. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak kérdezem, hol és mennyiért láttad?

Csak mert engem is érdekel, de a tenyészetek honlapján soha sincsenek árak.

2015. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ezek a cicák tenyésztőtől hatszámjegyű összegbe kerülnek, de én is kíváncsi lennék..
2015. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
100-120 ezer forint. Ami olcsóbb az valószínüleg szaporítótól van. Az a tenyésztő akit mi kinéztünk 100000-ért adja természetesen ivartalanítási kötelezettséggel. Hozzá megyünk megnézni a cicákat, mert most vannak szabad cicái. Valahol kiírják az árat a honlapra pl. a Diamond Dollsnál, de ha felhívjátok a tenyésztőt v e-mail írtok biztos megmondja az árat (bár ez gyakran színtől , szülőktől és nemtől függ). Remélem tudtam segíteni :)))
2015. máj. 23. 15:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Döntöttem , egy Ragdollom lesz.
2015. máj. 23. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi! 120 már elég drága, 100 még csak-csak... Meg tudod írni esetleg privátban vagy itt, hol láttad ennyiért a cicákat?
2015. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na lett végül cicád? Milyen egy Ragdollal az élet?
2017. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!