Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek a 11 napos kiscicá...

Mit tehetek a 11 napos kiscicámért, aki tüsszög és folyik az orra? ( bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok..... Ma vittem el az anya cicámat és 6 kölykét az állatorvoshoz. 11 naposak a picik és egyikőjük tüsszög és folyik az orra. Enni eszik csak keveset szedd fel magára a többiekhez képest. Az orvos csak annyit mondott, hogy ilyen fiatal cicákkal nem lehet mit csinálni. Nincs véletlenül valaki aki hasonlóakat tapasztalt és leírná, hogy mit csinált, hogy a cica jobban legyen? ^^ ( orvos szerint a tápszeres etetés nem megoldás)Ja és szeretném hozzátenni, hogy a cicát pár hónapja fogadtuk be és akkor már vemhes volt^^ az ivartalanítás időpontját már megbeszéltük az orvossal^^
2015. máj. 22. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
rossz az orvosod! Kaphat bőr alá a pici infúziós oldatba a súlya alapján gyógyszert.Legalábbis ha nálam piciknél ilyen gond van vagy bármi akkor ezt csinálja az orvosunk és működik.
2015. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Egy másik állatorvos nincs a közelben?

1# egyet értek ilyenkor az orvosnak infúziót kellene adnia

2015. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ^^ Én is nagyot néztem mikor mondta h ilyen fiatal cicákkal nem lehet mit csinál^^ sajna ez az egy állatkórház van a közelben ... megnézni megnézte az egyik orvos őket ... de nem mondott semmit h mit tehetnék ... még meg is kérdeztem h akkor most mire figyeljek esetleg tápláljam-e pluszban a picit de azt mondta h ne. Lehet akkor nincs is akkor baj és csak én aggódom túl. Mindegy holnapután amúgy is mennem kell vissza az anya cicával, ha a pici állapota nem javul akkor viszem őt is és addig nem jövök el míg csinál vmit ^^
2015. máj. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!