Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám szeme könnyezik, a...

A cicám szeme könnyezik, a doki Garasone-t írt fel, van ezzel tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egész nap könnyes a szeme, átlátszó váladék jön belőle, amikor megszárad, amikor megszárad, néha kicsi barnás-vöröses.
2010. febr. 28. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Garasone az jó szemcsepp. Naponta reggel és este egy-egy cseppet adunk.

Garasone-t vagy Brulamycint szoktak felírni nekünk.

2010. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és nektek ugyanilyen tüneteitek vannak?

és nálatok is megsértődik a macska tőle?:)

2010. febr. 28. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is ezt írta fel a doki.. Még csak 6 hetes volt, talált cica, és eléggé le volt pukkadva. Teljesen be volt gyulladva a szeme, és folyton csipás volt. Úgy 4-5 nap alatt teljese el is múlt. Ha jól emlékszem 4 óránként kellett cseppenteni (éjszaka nem).

Nagyon utálta a cseppentést, utána meg alig akart velem szóba állni. :)

2010. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már három napja csepegtetem, és még mindig ugyanolyan :((
2010. márc. 2. 02:07
 5/6 A kérdező kommentje:
mostmár egy hete csepegtetem, és nincs változás. csak lestresszelem a macskát minden alkalommal... miért nem gyógyul a szeme?
2010. márc. 5. 14:05
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Az én cicusom bal szeme is állandóan könnyezik, az állatorvos írt fel neki szemcseppet régebben, de nem használt... újabban ezüstkolloiddal szoktam neki lemosni, attól kevésbé folyik neki a könnye.

2010. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!