Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet teljesen kiirtani...

Hogyan lehet teljesen kiirtani a bolhákat? Mindenfélét próbáltam a csepptől a nyakörvig. Véresre vakarja magát és még mindig vannak benne bolhák. Annyira sajnálom szegényt. Valami hatásos ötlet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 07:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan harapdálja magát, már a szőre is kezd kikopni..:( fogalmam sincs hogyan lett bolhás, ki sem megy a házból...segítsetek kérlek.
2015. jún. 16. 07:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen cseppet (spot on-t) próbáltál eddig??? Mert az Advocate nagyon ütős. Instecticide2000 spray-el kombinálva tuti írtás. A spray azért jó, mert a fekhelyét is tudod kezelni vele. A nyakörvekben nem hiszek, nekem nem jöttek be.
2015. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Advocate a legjobb és a többire ott a spray és a mosás.

Naponta porszívózz és mindent fújj le!Amit kitudsz mosni azt 60-90 fokon csináld.

2015. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Veszel 1-2 ampulla Neostomosant, bekevered a leírás szerint és lemosod vele a kutyát, kezeld vele a fekhelyét is. Igény szerint ismételd meg. Nálunk ez megoldotta a bolhakérdést. 1 ampulla kb 450-500 Ft
2015. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol tudok ilyet venni? Gyógyszertár vagy állatos boltban is van? köszönöm a segítséget!
2015. jún. 16. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A Neostomosan nem állatra való!!!!!CSAKIS élettelen dolgokra.Ne azon a 2 ezren spórolj és mérgezd meg a macskát.
2015. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egész lakásban kell irtani, onnan mennek vissza a dögök a macskára.


Neostomosant nem tennék macskára, piretroid van benne, ami toxikus számukra.

2015. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem kutyám van . Mindig van rajta bolhanyakörv, állítólag a legjobb fajta. Mégis bolhás lett egyszer. Kapott cseppet, mostuk bolhairtó samponnal, fertőtlenítettem a lakást, amit lehetett mindent kimostam. De hatástalan volt.Elmentünk az állatorvoshoz,aki beadott neki egy injekciót,és pár nap alatt megszűnt a probléma. Nem emlékszem konkrétan mennyibe került, de arra igen , hogy amit a doki előtt összevásároltam , csepp, sampon, fertőtlenítők stb összességében jóval többe került mint az injekció.
2015. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neostomosan-t nem szabad macskára tenni, toxikus! Én a Stronghold cseppet javaslom, ami minden fejlődési alakját megöli a bolhának (pete, lárva, kifejlett) valamint a macska környezetére is hatásos. Makacs bolhafertőzésre eddig ez vált be. Vényköteles, állatorvosnál lehet venni.
2015. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!