Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a kandúr...

Lehetséges, hogy a kandúr cicám hazahozott egy másik kandúr cicát?

Figyelt kérdés
Az én cicám kb.1 éves nem ivartalanított kandúr aki ma hazahozott egy kb.9-10. hónapos kandúr cicát.Napok óta látom őket együtt,de eddig azt hittem lány cica és azért vannak együtt...de tévedtem.Lehetséges ilyen?
2015. jún. 28. 18:36
1 2
 11/20 anonim válasza:
80%

Utolsónak van igaza, de annyival kiegészíteném, a te cicáddal szemben sem fair. A cicák nem szeretnek osztozkodni a gazdi szeretetén, féltékenyek lesznek, még az is lehet, bosszúból elkóborol és nem jön majd vissza. A cicák nem szoktak másik azonos nemű macskát hazahozni magukkal, kivéve, ha a tejmaffiával álnak szemben és kajával le kell adózniuk a gengszter vadon élő léldányoknak.

Nem lehet, hogy ezzel van dolgotok?


[link]

2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Úgy értettem az 5- ös válaszolónak van igaza van. :)

Meg nekem is igazam van, hiszen az htolsó válaszoló én vagyok, vagy mi a szösz... ;)

2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Félre ne értsétek amit írtam nem szeretnék másik cicát!Abban az esetben tartanánk meg ha nem találjuk a gazdáját vagy nem megy haza (kevés esélyt látok rá egyébként mert mint mondtam már nem először láttam előttünk és nem csak hébe-hóba hanem a nap bármelyik szakaszában)A lakásba egyáltalán be sem engedtem csak hagytam,hogy az udvarba bóklásszon,aludjon míg a saját cicám már itt alszik az ölemben :).

Holnap akkor nem kap majd csak vizet és ha akkor sem megy el pár nap múlva akkor kap ételt is és elviszem az állatorvoshoz.


Egyébként tudom,hogy nem szép dolog más macskáját magamhoz édeskedni,nem is tizenéves kislány vagyok.Tudom jól,hogy biztos várja valaki haza.Hátha este elmegy hamár egyedül lesz és az én cicum sem lesz kint vele.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jún. 28. 20:12
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

fényképezd le és akár a környező utcákra ragaszd ki vagy dobáld be postaládákba.

ha az nem ivartalanított akkor simán lehet, hogy eljött otthonról és most keresik.az én kandúrom egy hétre tűnt el szerencsére hazajött, de ő is jól volt lakva, szóval valahol biztos adtak neki kaját

2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

persze inkább ilyen ember legyél, mint olyan aki belerúg más macskájába vagy elviszi jó messzire kocsival, hogy ne találjon vissza..

szóval nem lehordani akart senki. próbáld meg ezt a szórólapos dolgot, mert neten nem biztos, hogy eljut az öregasszonyokhoz is, de ha postaládába bedobod kb 100 környező házban akkor nagyobb esélye van, hogy visszajut a tulajhoz .:)

persze nem kell színesbe meg nagy méretben, egy lapon akár lehet négy hirdetés is amit elvágsz.szóval pár száz forintból megúsznád.:)

2015. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szórólapos tippet :)!Azon a pár száz forinton nem múlik semmi ha vissza kerülhet a gazdájához.Holnap a szomszédokhoz azért becsöngetek az nem tart semeddig,persze ha még itt lesz.

Szívem nincs éhen,szomjan hagyni az állatokat...el is ítélem az ilyesmit...az én cicum is befogadott macsek.

2015. jún. 28. 20:22
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

Baratsagosabb kandurok siman hajlamosak osszeallni parba, szovetsegbe. Ugyogy nem szokatlan egy ilyen eset.

Az meg, hogy picit fel tole, az azert van, mert az oke, hogy semleges teruleten osszefognak, de nem biztos abban, hogy a tiednek ez is oke, hogy a o teruleten megeszi a o kajajat.

Mindenesetre, ne etesd, ha nem akarod befogadni, mert egy ivaros kandurnak egy fonyeremeny egy ilyen helyzet, hogy megturik egy masik kandur teruleten, enni is kap ott, el sem zavarjak.

Amugy meg, biztos keresik valahol. :)

2015. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés...

Tegnap este ahogy nem volt egy kis mocorgás és nem volt kint az én cicum sem elment valahova a vendégünk,de ma reggelre megint visszatért.Most épp kint napoznak a fűben cicusok.Nagyon sajnálom mert reggel nagyon éhesnek tűnt és keservesen sírt (a másik meg dörgölődzött hozzá),de nem adtam neki kaját.Remélem ma már hazahúzza a pocija.Tippem van,hogy kié lehet úgyhogy nemsoká meglátogatom őket.Amit viszont biztosra veszek sokkal fiatalabb mint 10 hónapos ugyanis a 2 szemfoga közt a fogak nagyon picikék.

Viszont ha 1 héten belül nem találom meg a gazdiját akkor befogadom és irány az állatorvos hisz nem szeretném,ha elpusztulna.


Ha esetleg valakit érdekel majd,hogy mi történt a cicukával akkor majd írok még :)


Köszönöm szépen a sok segítséget!

2015. jún. 29. 09:08
 19/20 anonim ***** válasza:
Meglett a gazdi?:D
2015. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
3 nap után tovább állt és még 1 hétig kóborolt a faluba majd egy kedves autós elütötte...a környékbe senki nem ismerte fel a cicus.Lehet a szomszéd nénié volt aki meghalt,de ezt már sajnos soha nem tudjuk meg :'(
2015. aug. 15. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!