Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám farkán van 2 seb...

A macskám farkán van 2 seb egyértelműen harapás lehet egy másik macska haraphatta meg. Mit csináljak hogy ne tépje le a sebet? Az jó ha levágom a szőrt körbe és bekötözöm mert lecsúszik a szőr miatt a kötés?

Figyelt kérdés
Olyan csúnya volt hogy azt hittem eltört neki akkorára be volt dagadva meg még most is dög szaga van nagyon büdös de az egyik már szinte begyógyult a másik nagyobb seb nem tud mert letépi róla a sebet. Hiába kenem neki propoliszos szűz kókuszolajos krémmel ( én csinálom ) megtisztult neki tőle a seb meg le is nyalogatja és egy kis immunerősítőként még jó is de nem tud begyógyulni mert letépi a sebet. Most cseppentetten rá propoliszt mert nem bírja az ízét hátha így nem tépi le de attól félek le fogja.

2015. júl. 1. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha büdös a seb, akkor az elég csúnyán el lehet fertőződve. Én a helyedben nem kenegetném semmi házi cuccal, maximum betadinnal, és jobb lenne, ha megmutatnád állatorvosnak, míg élve el nem rohad szegény állat.
2015. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kend be betadinnal utána kamillás vattával borogasd majd neogranormonnal kend be ! Nekünk is ilyen volt csak a lábán.
2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ivettke10 válasza:
Az én cicámnak a farka mellett van egy nagy seb.Vidd el állatorvoshoz mindenképpen,nehogy jobban elfertőződjön!! :)
2015. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!