Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska pórázon sétáltatáshoz...

Macska pórázon sétáltatáshoz (hozzá szoktatni) tippeket kérhetek? A cicáról több infó lent!

Figyelt kérdés

Kora: kb. 1 éves

Neme: Ivartalínott nőstény

Fajta: Mezei házi cica

Lakó környezete:Panel

Tulajdonságai: Sajnos agyon félős cica mert lehet kisebb korában mikor elhoztuk azelőtt verték -.- (ez csak feltételezés)



2015. júl. 13. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félős, nem ajánlom. Tapasztalatból tudom. Enyém is félős volt, és kb. egy év nálunk élés után levittem. Sajnos, vsz. kicsit lazább volt a hám és megijedt valamitől. Csak annyit láttam, hogy felemelkedik a levegőbe és mire felocsúdtam, kifordult a hámból és elrohant. Egy sűrű bokros-fás terület van a házunk mögött, úgyhogy sikerült eltűnnie. Jó pár napig órákig kerestük, hívogattuk, de semmi. Le is mondtam róla, hogy valaha visszajön, bár ennek ellenére sokszor lementünk, hívogattuk. Nos, 100 szónak is egy vége: kb. egy hónap után megjelent a ház mögött, de nem tudtuk megfogni. Végül becsapdáztuk (állatmentőktől kaptunk kölcsön élvefogó csapdát) Szóval, újra csak azt mondom, inkább ne.
2015. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha csak a folyósra vinném ki kicsit levegőzni???
2015. júl. 13. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

A macska sohasem fogja a pórázt elfogadni, elviselni. Minél inkább marasztalod (=megkötöd), annál inkább szabadulni akar/fog!!! Ilyen a természete!

Nem személyhez kötődik, a megszokott jó kis szállásához és a napi rendszeres kajához!


Engedd ki, menj vele, vigyél magaddal jutalom-falatkákat, amikkel vissza tudod hívni, csalni... ha mégsem sikerül, akkor is vissza fog menni/találni hozzátok, ha eddig jól érezte magát köztetek.

2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell sétáltatni, ha jó neki a lakásban, hagyd békén szerencsétlent.
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

3-as, nem nagyon láttál még macskát közelről, ugye? Csak neked:

https://www.youtube.com/watch?v=yyeKQuB_YzE


Én egyébként nem erőltetném. Félős cica valószínűleg soha nem élvezné, és szerintem rendes foglalkoztatás mellett olyan nagy szüksége nincs is "levegőzésre". (De én sajnos tudok olyan cicáról, akit pórázról kapott le és ölt meg kutya, így eleve ellenérzésem van ezzel kapcsolatban.)

2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Kedves 5-ös!

Te sem láttál még az őt megillető helyen élő, szabad macskát!

Ezek a macskák, nem azok a szerencsétlen kis jószágok, amiket te mutogatsz!


[link]

2015. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elégé kicsi lakásban vagyunk össze zsúfolva, és komik alapján akkor csak ide a folyósora fogom kivinni levegőzni/sétálni.
2015. júl. 13. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok: nekem volt egyébként sétáló cicám, őt utcáról mentették, lehet, hogy már tanulta. Mi voltunk a környék látványossága :) Kutyákkal is kijött, soha nem bántották. Sajnos, veseelégtelenség miatt el kellett altatni.
2015. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szegény cica :(((
2015. júl. 13. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő volt: [link]
2015. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!