Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás a macsek még mindig.3x...

Bolhás a macsek még mindig.3x frontline combo,2x fürdött bolhairtó samponnal. Mi a frászkarikát csináljak még vele?

Figyelt kérdés

Nemsokára 5 hós. Az első oltáskor, 10 hetesen az állatorvos cseppentette rá. Tehát biztos, hogy jól. Benti macska, csak néha jön ki, mikor kimegyünk a gyerekkel az udvarra, macskahámot adok rá. De azt is csak az utóbbi3 hétben. tehát nem attól bolhás.

A helyére, padlóra, szőnyegekre, ágyra, stb helyekre már elfújtam 2 közepes insecticidi-ot.

tegnap este kapta a 3. adag frontline combótés azóta is vakarózik, láttam is benne 2 bolhát. Már annyit szekálom szegényt, hogy nem hagyja, h szedegessem belőle. Ötlet

valakinek?


2015. júl. 24. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifésülni próbáltad már mellé?
2015. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na azt látod nem! Mit szerezzek be hozzá? Amúgy biztos én vagyok a naiv, de azt hittem, megdöglenek a bolhák benne, ha kezelve van. :(
2015. júl. 24. 15:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel a petéiket is kikell szedni onnan valahogy :D

[link]


Bár Tescoban, Auchanban, Fressnapfban is lehet kapni

2015. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Akarhanyszor mosod a petek attol nem doglenek meg.de hogy amikor kikelnek hogy ne szaporodjanak tovabb vagy furdesd rendazeresen vagy vegyél neki bolhanyakorvet.vagy mindkettőt! A bolhanyakorvek általában vizhatlanok!
2015. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a fésűs linket! :) Be is szerzek még ma egyet.

3-as válaszoló! Köszi Neked is! De nekem a fressnapfban azt mondták, h nem szabad a frontline után rögtön rátenni a nyakörvet, mert az dupla hatóanyagnak számít, ami károsítja a máját a macseknak. Akkor ez hülyeség?

Amúgy volt nyakörve is, de 2 napig nem evett, és nem "szólt" hozzám, úgy megsértődött, h ráraktam. :)

2015. júl. 24. 15:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve 4-es válaszoló, a nyakörves, bocsi! :)
2015. júl. 24. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Grefruit, narancs ès citrom. Ezeket jò apróra összedarabolod maj vízben jól összefőzöd (de mindet hajastól) majd ha kihült leszűröd ès mi kb 10liter vízbe szoktunk fèl litert önteni, ami kèt macska esetèn nálunk 3 napig jó úgy hogy kint hagyjuk az udvaron a nagy vödörben ès kèső dèlutánra magától felmelegszik... Az a jó benne hogy vegyszermentes bio ès bárhol fel lehet vele permetezni ( permetezèskor nem hígítjuk ) illetve mivel nem vegyszer hanem savas így nem szoknak hozzá a bolhák mert mikor hozzáèr egyből elpusztul... Ès abból sincs baj ha ficánkol a cica ès nyel le belőle, mert meg is lehet inni, szerintem mèg finom is...
2015. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Mire megszárad a cica már bolhátlan is tőle..
2015. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg egy otlet: neostomasol-al vegigfujni a lakast (nem a macskat!)

Elegge hatekony.

2015. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A lakást tényleg neostomosannal irtsd végig, az biztos hatásos.

A cicára pedig inkább más spot-ont próbálj, én a strongholdot ajánlanám, az mindig bevált nálam. A frontline-ról hallottam már rosszat, meg ha elsőre nem vált be, akkor valószínűleg rezisztensek arra a hatóanyagra a kis dögök, próbálkozz valami mással, van rengeteg féle.

2015. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!