Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fél tőlem a macskám az...

Miért fél tőlem a macskám az utcán?

Figyelt kérdés

Ha megyek haza pl. és kint van az utcán vagy a szomszéd kerítésénél és oda akarok menni hozzá megsimogatni akkor riadtan elszalad de persze a lakásban nem fél senkitől még ő jön oda hogy megsimogassák.

Az udvaron ugyan ezt csinálta csak de már "le lett róla szoktatva"



2015. júl. 27. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom mitől van, de a mijeink is ilyenek :'D
2015. júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicóim is ezt csinálják. Én mindig azzal viccelődöm, hogy nem akarnak nyilvánosan mutatkozni velem, de amúgy fogalmam sincs, miért lehet :D
2015. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OKÉ :D

Már csak azt kellene megtudni mért csinálják ezt :D

2015. júl. 27. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mieink is ezt csinálják, de amint meggyőződnek róla, hogy mi vagyunk azok, már nem félnek. Kerítésen belül nem félnek.


Örüljetek neki és nem kell erről leszoktatni. Nagyon sok ember nem barátni szándékkal közeledik a macskákhoz, nem baj, ha tartanak mindenkitől, aki az otthonukon kívül közelít.

2015. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!