Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaparófához adták de nem...

Kaparófához adták de nem tudom mi az, hogyan kell használni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,vettem most a cicámnak egy ilyen kaparófát:

[link]


S adtak hozzá valami fűszer félét(gondolom macska menta lehet) azt hogyan kell használni?Mert gondolom valamit kell csinálni vele,hisz nem poénból adták :)

De viszont azt hallottam hogy a macska mentától elmegy egy idő után a cica szaglása,vagy pedig rosszabbodik.Na de mindegy,a kérdés hogy amit adtak a kaparófához azt hova,miért?mit csináljak vele,stb.. kérdések.Előre is köszönöm a segítséget.



2015. júl. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktatásra szokták használni, mert elvileg imádják a macskák. Hát az enyém még csak rá se nézet.
2015. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem macskafű lehet amit kaptál. Nyugi a macska szaglása nem lessz tőle rosszabb. A kisállatboltokban lehet venni olyan plüss cicajátékot amibe bele lehet tölteni. Elvileg lenyugszik tőle a macska.
2015. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző macska, amelyik nálam volt (ideiglenes befogadó vagyok), mindent szétkapart, bútort, szőnyeget, tapétát, csak éppen a kaparófát nem. Aztán rászórtam egy kis macskamentát, egy ideig csak dörgölőzött hozzá, hempergett rajta, majd lassan rászokott, hogy ott kaparjon.

A mostani le se fütyüli. Igaz, eddig azt se láttam, hogy máshol élezné a karmait.

2015. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!