Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne 3 hónapos...

Hogyan lehetne 3 hónapos kiscicát száraztápra szoktatni?

Figyelt kérdés

Előző gazdáinál csak konzervet evett, pár napja került hozzám, úgyhogy még nálam is azt kap. Viszont igen soványka és picurka, kevés a nedves kajában lévő tápanyag számára, van ötletetek, hogyan lehetne tápra szoktatni? Egyelőre még a száraz jutalomfalatot sem fogadja el:(

Köszi!



2015. júl. 29. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd ki a száraztápot ,és mikor már nagyon éhes lesz akkor meg fogja enni (reméljük),de ha így se eszi meg akkor adjál neki junior konzervet(ha van,mert én mèg nem láttam),vagy alutasakot.1 éves koráig junior nedves eledelt,vagy száraztápot kell neki adni.Sok sikert :)
2015. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél pár szem szárazat a nedves ételhez, aztán növeld a mennyiségét. Eleinte áztathatod is.
2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 30. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért kell száraz tápot adni neki?
2015. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!