Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kiscicat. Beteg...

Talaltam egy kiscicat. Beteg a szeme. Ha elviszem allatorvoshoz hogy megnezze meg lehet e meg menteni, azert fog kerni penzt?

Figyelt kérdés
Amugy szolnok kert utcaba mennek dr Bana Peterhez. Velemenyeket rola is szivesen fogadnek es arakat. Koszonom :))

2015. júl. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
99,9% hogy fog kérni lóvét! Szerinted miből él?
2015. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos valószinűleg pénzt kér. Ha nem akarod megtartani a cicát vidd menhelyre.
2015. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra hogy csak ra nez a szemere hogy meg lehet e menteni?:o
2015. júl. 31. 08:33
 4/6 anonim válasza:
100%
Nálunk Veszprémben egy út szélén fekvő, elütött kiskutyát vittünk be, de nem lehetett megmenteni, el kellett altatni és fizetnünk kellett. Ha csak megnézi, lehet, hogy eltekint attól, hogy pénzt kérjen. De mi baja van a cicus szemének? Gyulladásban van?
2015. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szegeny kutyus:( az egyik szeme nagyon furcsa eleg furan all de a masikra is rament valami gyulladas:(
2015. aug. 2. 21:42
 6/6 anonim válasza:
Szarvason dettó ugyanez volt a szituáció, itt a doki nem kért pénzt és be is oltotta, a szemébe is csepegtetett (kötőhártyagyulladással találtam)
2016. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!