Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy üldözzük el ezt a macskát?

Hogy üldözzük el ezt a macskát?

Figyelt kérdés

A szomszédnak van 5-6 drb. macskája (jól tartsa őket, szóval ezzel nincs gond). Ám van egy fekete-fehér macska, aki folyton bejár a kertjébe és idegesíti a ő macskáit.

Egy hete halt meg a kutyám, s azóta többször jár be az a macska hozzánk és hozzá is. (Mikor a kutyám megvolt, akkor a szomszéd macskái átjártak a kutyámhoz és úgy védték meg magukat attól a gonosz macskától).

Tegnap előtt találtam egy sovány kóbormacskát, akit befogadtam. Mára már az én macskámat (akit befogadtam) is terrorizálja, ezért én el szeretném tüntetni.

De ha az a macska észrevesz, akkor egyből elfut (szóval lelocsolni nem tudjuk soha). Gondolunk arra, hogy elfogjuk , dobozba tesszük, elmegyünk 25 km-re (egy városba) és ott kitesszük, de sehogyse tudjuk megfogni.

Mit tegyünk?


2015. júl. 30. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha legközelebb látod szegezd rá a pálcád és mondd Leviószá. De nem levioszáá!
2015. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 E1D1E ***** válasza:
0%

Az a baj az ötlettel, hogy a macska képes hazamenni akárhonnan.


van megoldás a problémára de az sok embernél állatkínzásnak számíthat.

2015. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
sicc
2015. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

3. Citromlé sok citromlé és/vagy szalmiákszesz kilocsolva.

2015. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

és arra nem gondolsz, hogy valakié az a fekete macska és milyen jogon vinnéd el te másik városba és tennéd ki? azzal biztosan kóbor macskává válna és rövidesen el is pusztulna..a gazdái meg otthon keresnék.

egyszerű a megoldás, ha feltűnik a kertedben akkor odadobsz valamit(papucs, vagy ami kéznél van) és rákiabálsz, tapsolsz, esetleg oda is futsz. a lényeg, hogy ne bántsd, de ilyeszd meg. így pár alkalom után nem fog oda járni. de eszedbe ne jusson elvinni máshova...ha a te macskáddal tenné ezt valaki akkor hogy esne???

amit odadobsz azt ne célozd rá, mellé essen, a lényeg, hogy megijedjen.

2015. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5.vagyok tapasztalatból írtam. hozzánk is járt egy macska aki megette az enyémek kajáját, amivel nem is lenne baj de bánotta is őket. amint megláttam mindig elijesztettem, de egyszer nem bántottam..végül már be se mert jönni hozzánk. csapkodam a seprűvel utána, de tényleg hozzá se értem..mégis bevált.. ha nem csinálom az én macskáimat bántja,úgyhogy muszáj volt..
2015. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

A házba bejár az a fekete-fehér macsek? Ha nem, akkor a megoldás egyszerű: a sovány kóbormacskát engedd be. Ott nem tudja terrorizálni. Egyebek között ezért tartjuk bent a macskát, és nem kint.

Amúgy a macskák ezt egymás között megoldják, hagyd őket szocializálódni.

2015. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Kell venni egy jobb vizipisztolyt...

Az utána is hasznos lesz a családban. :)

2015. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha el is viszed, vissza fog találni. Meglepően jól tájékozódnak.
2015. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Kerlek, hagyd beken a macskamat.


Jovo honapban visszem ivartalanittatni, akkor nem fogja a nostenyeket kergetni, es a kandurokat terrorizalni.

Addig kibirod.

Megjegyzes, ezt te, es a szomszed is megtehetned a macskaikkal, akkor nem lenne koztuk ez a vita.

Extra megjegyzes: minek akarod iranyitani hogy mit csinalnak a macskak egymas kozott? Miert akarsz istent jatszani olyan teruleten is, ami nem a te feladatod?


Extra-extra megjegyzes, nem ertem, miert akarsz bantani egy macskat (mert ha elviszed, akkor jobb esetben ehenhal, eluti az auto, akarmi, szoval kevesbe kinzas, ha helyben agyonutod...) ugy, hogy valoszinuleg szereted a macskakat, hiszen befogadtal egyet..?


Udvozlettel a fekete feher macska gazdaja.

2015. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!