Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vitaminthe féreghajtó pasztát...

Vitaminthe féreghajtó pasztát nem szakember is beadhatja a macskának vagy csak állatorvos? És ha beadhatja képzetlen személy is, hogyan kell, mennyit?

Figyelt kérdés

Ti hogy szoktátok? Állatorvos adja be a macskának vagy saját kezűleg?


Eddig Cestal Catet kapott, tablettát, de már megtanulta, hogyan adom be neki és ügyesen kiköpi. Csipesszel pedig azért nem szeretném beadni neki, mert nem lenne jó, ha véletlenül eltörne a foga. Emiatt gondoltam a Vitaminthe paszta beadására.



2015. júl. 31. 11:49
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom hogyan kell(apa szokta csinálni) de mi szoktuk beadni neki még a kutyának is.
2015. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 3. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mar adtam be, nem ördöngösség, mert állítólag jó íze van és emiatt nem oklendezik vissza.

A tubusan van ilyen adagolo mérce, beállítod egy egységre és csak annyit nyom ki. Majd benyomod a nyitott szájába.

2015. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)


Közben már túl vagyunk a beadáson.

Magát a készítményt a tenyeremből nem nyalta fel (pedig a termékhez mellékelt útmutató szerint szeretik az ízét).

Emiatt belekevertem az ételébe, úgy szerencsére megette. :-)

Legközelebb viszont, amikor ugyanazt a kaját akartam neki adni (persze paszta nélkül), már nem kérte azt. Kérdés, hogy amiatt, mert valahogyan észlelte első alkalommal, hogy volt a kajájában egy szerinte oda nem illő íz - vagy más miatt?


Na majd legközelebbi beadáskor másik ételbe teszem.


Azt esetleg tudjátok, hogy milyen időközönként kell adni? A papír szerint évente 2-szer. Annyi tényleg elég? Kinti macskáról van szó.

2015. szept. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!