Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám 2,5 hónapos. Igényli...

Cicám 2,5 hónapos. Igényli nagyon a szeretetet! Egy ideje ha felébred hajnalban, odabújik hozzám és 5 percig dorombol, és felkelt. Nem tudok tőle rendesen aludni, e-miatt! Kikészít, hogy nem vagyok kipihent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig lement az ágy végébe a lábamhoz, most már rajtam vagy mellettem alszik. Nem hagy pihenni. Mi a megoldás? Sajnálom kitenni az előszobánba , de az lesz a vége.
2015. júl. 31. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki. Hálás lehetnél neki, hogy ennyire szeret.
2015. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
porold ki a falon.
2015. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi az , hogy porold ki a falon???

Valós problémáról van szó, és felelős gazdi vagyok, kertes házban lakom, csak még kicsi a cica és nem teszem ki az udvarra!

2015. júl. 31. 12:24
 4/9 anonim válasza:
Meg fogod szokni, nekem kiskutya van, néha éjszaka felmászik rám és lefekszik aludni, már észre se veszem.
2015. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy szeret, minden állatom szeretett!!!!

Valós problémáról van szó, 10 éve nem volt kicsi állatom , a munkahelyemen ingerült vagyok , mert fáradt kialvatlan vaggok és nem is úgy teljesítek.Három hete van nálam a kiscica aminek nagyon örülök, de ez így nem mehet tovább. Kérem csak olyanok írjanak akik komoly válaszokat , tanácsot adnak a megoldásra!!!

2015. júl. 31. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? Az egyetlen megoldás ha kiteszed a szobából, de mivel hozzászoktattad a közös alváshoz, lesz nyávogás, nem is kicsi.

Mi a mai napig nem tudjuk végigaludni az éjszakát, pedig másfél évesek a macskáink. Hajnalban kezdenek tombolni.

Amikor kicsik voltak, ötpercenként felébredtünk, átérzem a helyzeted, azóta nem akarunk gyereket :)

Mást nem tudok javasolni, mit gondolsz, ajánlunk altatót a cicának?

2015. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Á dehogy , nem szabad altatót adni neki.

Majd megoldódik ez ,mert én kertes házban lakom és testvéreméknek is van kiscicájuk kettő a gyerekek miatt, az udvaron egész nap játszanak, olyan édesek/ két ház ,közös udvarral/ csak az éjszakák, húúúú. Sógornőm is agyal , hogy mi legyen ,mert az övék meg szökősek és nem tudja hová tegye őket, mert már ott is zavaró. Ezért is jöttem fel ide , hátha valaki mond valami okosat.

2015. júl. 31. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól komolyabb válasz,hogy tedd ki az előszobába nincs.A macska nem olyan mint a kutya.Hiába szólsz rá,nem fog aludni.Max arra tudod megtanítani,hogy békén hagyjon,de akkor is zajolni fog más játékkal.És tapasztalatból mondom,hogy 2-3 hét múlva sokkal rosszabb lesz,ahogy nő,és minden elkezdi érdekelni.Tudom,mert 3 hónapos cicám van.Nappal bent lehet,éjjel fürdőszoba.Letettem neki egy plédet,csak az első éjjel nyivákolt.Tedd külön te is.
2015. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a határozott tanácsot.

Sikerült megoldani egy macska házikóval az éjjeli nyugodt alvást.

2015. aug. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!