Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassak ossze egy 3...

Hogyan szoktassak ossze egy 3 honapos cicat ket felnott kutyaval?

Figyelt kérdés
Jovo heten fogok hazahozni egy macsekot, viszont van ket kutyam akik ruhellik a macskakat. Illetve igazabol csak a szuka, mert a kan ot utanozza. Hogyan szoktassam ossze oket? A cica az elso par napban a hazban lesz, viszont utanna szeretnem kivinni a kertbe. Ja es a cicat egy baratnomtol hozom el es ott is van kutya es vele joban van.

2015. júl. 31. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rühellik a macskákat és te nem tudod hatásosan letiltani a kutyáid, akkor nagyjából esélytelen.
2015. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rühellik a macskákat alatt azt érted, hogy ölt is macskát már? Ha igen, akkor szinte esélytelen, amúgy sem könnyű, de nem lehetetlen. Attól is függ, hogy mennyire figyel rád a kutyid, mert ha ne te vagy a falkavezér, akkor lehetnek gondok. Egyébként én is hasonló cipőben voltam kb. egy hónapja és én úgy csináltam, mint itt: ( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1021771-felno.. ) a 3-as válaszoló és bejött!Ja, és egyszerre csak az egyik kutya legyen jelen!!! Sok sikert!
2015. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Golden retrieverek ugyhogy nem nagyon vermes kutyak. Es nem oltek meg macskat, csak megkergettek es en vagyok a falkavezer
2015. aug. 1. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!