Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire valószínű, hogy egy...

Mennyire valószínű, hogy egy macska kiesik az 5. emeletről és halálra töri magát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy előfordulhat, de azért a cicák elég jól tudnak vitorlázni, tehát nem a teljes testsúlyukkal csapódnak be. Szerencsére az esetek többségében megússzák legfeljebb kisebb sérüléssel.

Azt viszont nehezebb elképzelnem, hogy szó szerint össze-vissza zúzza magát. Ehhez elvileg az kéne, hogy úgy zuhanjon, mint egy darab kő. Tévedek?


2015. aug. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédomnak a harmadikról esett ki több macskája, mind meghalt.
2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ha mondjuk a 10.-ről zuhanás közben többször telibe kap oldalról egy-két faágat, akkor van esély rá.
2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
mi lenne ha szereltetnel racsot az ablakokra??? nem tudom ez hogy nem egyértelmű.. ha albérlet akkor úgy kell szellőztetni, hogy nincs ott a macska... de ha felelőtlenül nyitva hagyod elotte, akkor remélem te esel ki, nem ő.
2015. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul tudod, kedves kérdező.

A nagy többség belehal. Hiába ügyes a macska, a gravitáció ugyanúgy hat rá, illetve ha betonba csapódik magasról.

Repülni nem tud, nem repülő mókus. Egyszerűen tud egyensúlyozni, de ez nem menti meg a haláltól.

Felelőtlen vagy, ha erre alapozol. Rengeteg valós történetet találhatsz az interneten, ablakból kiesett macskákról.

2015. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
3.vagyok.le lehet pontozni, de attol még felelotlenseg lehetőséget adni erre. normális gazdi az vagy racsot rak, vagy nem nyitja ki az ablakot abban a szobában ahol macska van... ez van... simán kieshet
2015. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Drága 3-as. Idéznéd nekem, hogy a kérdező hol írta le, hogy a saját macskájáról van szó? Miből gondolod, hogy nem lehet elméleti a kérdés?
2015. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy 50-50%
2015. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos, valóban nem az én cicámról van szó, nálam macskaháló van az erkélyen.

A kérdés részben elméleti, de gyakorlatban sajnos az a helyzet, hogy egy ismerősöm cicája járt így, csak mivel az utóbbi időben több betegsége is volt, így én inkább másra gondolnék, mint, hogy szegény cica egyszer csak kirepült az ablakon és meghalt.

A részletekbe nem mennék bele.

Ezért tettem fel a kérdést.

2015. aug. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!