Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam nagyon durvam jatszik...

A cicam nagyon durvam jatszik mindig az arcunknak ugrik meg a kezunknek es nem finom a harapasa. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt h racsaptam a seggere amikor mar nagyon eldurvult a helyzet es volt h buntibol bezartam a szobaba de egyik sem segitett. Tudnatok segiteni?

2015. aug. 27. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A mi cicánk is ilyen volt kicsinek, csak az segített, hogy beszereztünk mellé egy másikat, leverték egymáson :D

Egyébként valószínűleg ha rendesen lefárasztod, nem lesz ennyi ereje támadni. Esetleg keressetek neki olyan játékot, amit szívesen cibál, tépked helyettetek.

2015. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyem meg de cukiii ^^ a mi macskáink be vannak gyöpösödve, egeret még úgy ahogy fognak de szinte egész nap alszanak, néha ugrabugrándoznak kicsit de ennyi.. kis lusta dögök :D 1x volt hasonló macsekunk, azzal szerettem játszani annak ellenére h véresre karmolta a kezemet xD


kan cicáról van szó? ha igen, lehet heréltetni kéne..

2015. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hat nekem amikor kicsi picur volt a cicank,akkor o is durvan jatszott.En betanitottam neki hogy nem szabad es amikor rosszat csinalsz egy nagyon kicsit megpockoltem az orrat.Termeszetesen ezt a cica kinovi.Most a mienk 1 eves es "vadaszik a labunkra" ami nem valami kellemes de tudja mar hogy ezt se szabad.A cicusokaz is lehet tanitani csak sok sok turelem kell hozza es persze nasi^^.De nagyon kis halasak.
2015. aug. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én reggel félhatkor szoktam arra kelni, hogy ráugrik a fejemre. Valamint beleharap az orromba,nem a gyengébbikből.

Harmadikán lesz négy hónapos, nagyon buzog, tiszta őrült.

Nálunk a kupakok váltak be. Amint meglát egy kupakot elkezd vele "focizni" végig fut vele a házban, aztán teljesen elfárad és alszik. Ha felkel megdögönyözöm de amint elkezd durvulni kap egy kupakot, jobb napokon kettőt, aztán menjen :D

2015. aug. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haha majdnem az osszes kommentelo macskajaba felismertem a cicam :D ugyanezeket csinalja enyem is imad kupakkal focizni es a labamra vadaszni xD. 3 honapos a cicam meg picike csak a harapasa oriasi xd
2015. aug. 27. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónapos kandúr és ő is nagyon el tud durvulni. Próbáljuk tanítgatni, de néha megfeledkezik magáról.


A szobába zárás nem segít, nem biztos, hogy megérti miért van a bünti. Próbáld meg, hogy magabiztosabban csak egy NEM-et mondasz amikor támad, és otthagyod, vagy arrébb teszed, ha meg karmok nélkül játszik veled, akkor simizd meg és dicsérd. Nekünk 1 hét után kezd látszani az eredménye. :)


A lefárasztás nem segít (legalábbis nekünk). 1,5-2 órát szoktunk vele játszani, aztán alszik és amikor felkel indul a játék előröl (és ez napi 4-szer, 5-ször) Remélem, idősebb korában kicsit nyugodtabb lesz. :)

2015. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!