Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog szeretni a cicám, ha a...

Fog szeretni a cicám, ha a egyedül hagyom a lakásban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, én suliban leszek napi max. 8 órát. Ha a lakásban hagyom a játékaival meg minden, akkor is fog szeretni, ha nem leszek mindig otthon? Ha hazaérnék fogkalkoznék vele.
2015. aug. 27. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
A cicádat csak az érdekli, hogy kapjon enni. Nem fog "megutálni", ez egy macska, nem egy ember.
2015. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Vajon te fogod-e szeretni? Ha tele szarja a szobádat.
2015. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, SAJNOS az első kommentelőt kell megerősítsem:

A macskád nem szeret, csak az érdekli, h. anyagilag eltartsd, még akkor is, ha ezért ő nem hogy nem hálás, hanem még bunkó is veled, betart neked.


Ennél még egy fokkal rosszabb is az, amikor ezek mellett egy olcsó K.

Nekünk szánalomra méltóan még mindemellett egy gyermekgyilkos is volt a macskánk (tanúi voltunk). Viszont megkapta méltó büntetését: Ahogy egy igazán elfajult prostihoz illik, valaki Jack the Rippert játszott vele, felmetszette a hasát. Most lényegében egy két lábon járó élőholt, talán csak amiatt él még mindig, hogy ami tudata van - mert az elvakult állatvédőkkel szemben igenis van tudata egy macskának, amit 12 év alatt egy >valódi gazdi< tapasztal is - azzal megbánja egy állathoz méltóan is igencsak súlyos vétkeit... Vagy legalább visszalevő földi szenvedésével lerója.

2015. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fog szeretni, igen. Amíg nem leszel otthon, a legtöbb idejét alvással fogja tölteni.
2015. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
a macskák szinte egész nap alszanak, nem hinném, hogy feltűnne neki a távolléted
2015. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sot, talan meg jobban is fog, orul majd, hogy nem evett meg kozben semmi, amig nem voltal othon :)
2015. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönet az utolsó 3 válaszolónak.
2015. aug. 27. 17:33
 8/9 macdln ***** válasza:
71%

Persze, hogy fog szeretni. :) Én is suliban leszek. Most kezdem a gimit, busszal fogok járni. A busz 7 kor indul tőlünk, haza pedig fél 3 kor fogok jönni átlagban, de hetente egy-kétszer lesz, hogy 1 kor.

Reggel 5 kor fogok kelni, hogy tudjak velük foglalkozni és el is tudjak készülni. Megetetem őket, kicserélem az almot, játszok velük. Mivel sajnos nincs felügyelet rájuk, anya dolgozik, húgaim suliban 4-ig (napközisek), ezért a házban lesznek. Van egy jó nagy szobájuk, ami teli van játékkal, fekhellyel, kaparófával, itt lesznek. Még lesz nekik ott víz és alomtálca. Amint hazaérek kiengedem őket a szobából, újra megetetem őket, játszok velük. Akkor is itt szoktak lenni, amikor néhány órára elmegyünk otthonról. Mikor hazaértünk rögtön dörgölőznek a lábunkhoz, dorombolnak, bújnak. A cicák igenis tudnak szeretni! Akkor is ha néhány órát otthon vannak egyedül. Nagyon örülnek, mikor meglátnak minket hazaérkezéskor. És csak akkor kakilnak/pisilnek a padlóra, ha nincs alomtálcájuk/fedett almuk.

2015. aug. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. aug. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!