Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy keressek cicát?

Hogy keressek cicát?

Figyelt kérdés

Kiscicát szeretnék, eddig hirdetések sokaságát néztem, de mindig volt valami gond, ami miatt nem volt meg, vagy hasonló problémák merültek fel.

Vagy ha feladok hirdetést az "nyerő"?


Eddig azt hittem hogy ez nem lehet gond, hisz, kb. térdig lehet járni egyfolytában a cicákban.

Amikor még volt cicám, kb. havonta jöttek hozzám ismerősök, hogy születtek picik, és nem tudok-e nekik új gazdit.


Most meg, mintha kihalt volna a világ összes cicája.


Nem akarok semmi luxus, hiper-szuper több százezret érő macsekot, csak egy sima házicicát szeretnék, és még sincsen.


2015. szept. 26. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írod, merre vagy? [link] itt nézz körül
2015. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsánat, azt tényleg nem írtam.

Budapesten élek, a 20. kerületben, amit már megjártam az az Illatos út, ott nem volt olyan kicsi, főleg több évesek voltak. És itt véget is ér a történet, mert semmi szervezetet, vagy hasonló helyet nem hogy közelben, de még nagyon távolban sem tudok. :(

2015. szept. 26. 21:02
 3/11 anonim válasza:
Tőlünk vihető két kiscica, május elején születtek, már ha érdekelnének.:)
2015. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hol vannak a cicák? (Én budapesti vagyok) Tudsz róluk képet küldeni?

Én egy kisfiút szeretnék.

2015. szept. 26. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nalunk ket hete szulettek kiscicak. Ha erdekel nyugodtan irj! :)
2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menhelyeken is szoktak lenni kiscicák. Szentendrei menhelyen legalább 10 kölyök cica van, de lehet, hogy keveset írtam.
2015. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menhelyeken nem voltál? Cicás csoportokban is rogyásig szokott lenni az örökbefogadható cicás posztokkal.
2015. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A NOÉ címe: Budapest XVII.ker. Csordakút utca 138634/3 hrsz. Nézd meg a honlapjukat.
2015. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 27. 14:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha itt sem találsz, akkor sehol..))

[link]

2015. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!