Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A büdös bogár mérgező?

A büdös bogár mérgező?

Figyelt kérdés
A macskámmal épp egy büdös bogarat kergettük amikor végre elkaptuk habár már egyszer kétszer lecsaptam papuccsal. A macskám valószínűleg belenyalt vagy csak megszagolta de utána a fél szemét nem nyitotta ki és folyott a szájából a nyál. Valaki meg tudná mondani hogy lesz tőle valami baja vagy csak a bűz miatt történt mindez. Most jelenleg jól van de nem tudom mit csináljak vele :/

2015. okt. 1. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik?

A nünüke és a kőrisbogár igen. A holyvák nem.

2015. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgytudom nem mérkező. Csak büdös és szar az íze. De azért a biztonság kedvéért vidd el dokihoz. Ha lehet most az ügyeletre.
2015. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
jaj, nem kell vele orvoshoz rohanni. termeszetes kivalasztodas
2015. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem értek hozzá hogy milyen volt. De utána néztem amiket írtál azok közül egyik se volt.
2015. okt. 1. 20:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak az íze nem volt jó neki.
2015. okt. 1. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Mezei poloska? Az nem mérgező, csak baromi büdös, gondolom, az íze sem kellemes. Nem hinném, hogy baja lenne tőle a macseknak.
2015. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen most utána néztem mezei poloska volt. Remélem nem lesz baja tőle :/
2015. okt. 1. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
A poloska nem mérgező. Vannak országok, ahol sütve megeszik
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha mezei poloska volt akkor nem lesz tőle baja.
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, azért csinálta amit, mert olyan volt neki, mintha te citromot, vagy ecetet nyaltál volna. Gondolj bele a te szemed sem maradna szárazon, és a nyálad is kifolyna.
2015. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!