Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne erről leszoktat...

Hogyan lehetne erről leszoktatni a cicáinkat? Több cicát is tartunk. De most az egyik nőstény megfialt ezért a szobában csináltunk neki helyet? Mennyi idő után lehet a kicsit is a többiekhez engedni?

Figyelt kérdés
Folyton az ágy alá kakilnak az anya és a kicsinye. Ki szoktuk engedni mert a wc-jük kinnt van az előszobába, de akkor is oda végzi a dolgát az ágyunk alá. Hogyan lehetne erről leszoktatni? A kicsi már közel 2 hónapos.

#szobatisztaság #elválasztás mamától
2015. okt. 2. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Külön almot kellett volna tenni az anyacicának és kölykének, oda ahol vannak.

2. 2 hónaposan már ki lehet engedni a többiekhez, ha nincs ivaros kandúrotok, az esetleg bánthatja a kicsit, valamint, ha a többi cica oltva van fertőző macskabetegségek ellen.

2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után engedhetjük őket ismét a többiekhez? Van egy másik nöstényünk is , de ő folyton támadja és lefújja ha csak meglátja vagy megérzi az anya macskát meg a kicsinyét
2015. okt. 2. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első 4 hétben tartottam őket külön. Aztán összeengedtem őket, szerencsére nagyon jól fogadták.

Ha a kicsik látják hogy az anyjuk az alomba csinál, akkor azok is odafognak.

Egy darabig lehet nem kellene beengedni a szobába , mert azt szokták meg hogy oda szrnak. Az anyjukat se. Majd ha már tudják hová kell.

2015. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!