Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hoz a macskám lassan...

Miért hoz a macskám lassan egy hete minden nap egeret nekem?

Figyelt kérdés

Valahonnan mindig fog egyet, és addig nyávog az ajtó előtt amíg meg nem nézem..aztán kapja a jutalmat (mert ügyes volt), majd odarakom hogy egye meg..

De mégis miért kapok tőle minden nap egeret? Ennyire szeret hogy mindig szeretne ajándékot hozni? :)



2015. okt. 7. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

De édiiiii!

Nesze embör, itt a jussod!

Nekem mindig mindent élve hoz! Egeret, madarat, NYULAT! (nem tudom honnan)

Ez a megbecsülésük jele. Hogy mi, a rabszolgáik is ehetünk néha! 🐱

2015. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha döglötten viszi, enyhe célzásnak is be lehet tudni...
2015. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A macska csak akkor visz a gazdájának egeret ha szereti őt, hogy ne éhezzen, és ajándékként, régebben ezt olvastam :D
2015. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vááá...!!

Honnét szedted azt a macskafej Unicode karaktert??!

2015. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ősz táján húzódnak befelé, könnyű találni, de örülj neki hogy ilyen jófej cicád van :)
2015. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Egy csapatban vagytok a macskával. Amíg nem vagy otthon, addíg a macska szemében vadászol. Amikor hazaérsz adsz neki enni, ezért tud mit enni a macskád. Most viszonozza ezt a dolgot és te kapsz tőle ennivalót.
2015. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is csinált ilyet :) Nagyon szerethet a macskád ha ő is gondoskodni akar rólad :)
2015. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért hoz a macskám mindig egeret?

Aztán kapja a jutalmat...

2015. okt. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, amíg döglöttet kapsz!

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az enyém vadászni tanít: eddig évekig döglött egereket kaptunk, aztán egy ideig aktívan haldoklókat. Majd félig döglötteket. Mostanában már egész élénk egereket hoz haza: legutóbb három lábút hozott. Komolyan, mint egy jól felépített tananyag.


#8 Nehogy azt hidd! Nálunk csak a döglött rágcsálóért jár jutalom. Bármi másért siránkozás, csúnyán nézés meg a macska ledér felmenőinek emlegetése. Mégis hozza.

2015. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert most van az "egérszezon", könnyen talál, megfogja és hazaviszi. Az enyém is ezt csinálja. Nyáron a gyíkokat hozta tucatszám,ú amikor annak volt épp idénye, utána kérészeket fogott (a fene tudja honnan, mert víz nincs a környéken).

Igaz, hogy a környékünkön egy darab egér sincs, elmegy a határba és hoz nekünk. Élve. Mondjuk utána kivégzi úgyis. Nem feltétlen ajándéknak szánja, inkább dicsekvés talán. Ezt meg is erősíted a jutalmazással.

Egyébként ha hagyja elvenni, ne engedd, hogy megegye az egeret, sajnos sok a mérgezett és a macskádnak is árthat. De legtöbbször nem veszik jó néven, ha elveszed a zsákmányt. Kivéve, ha tényleg ajándéknak szánja. :D

2015. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!