Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot javasoktok?

Milyen macskaalmot javasoktok?

Figyelt kérdés

Jenleg a sanicat csonosodo illatmentes (5kg -1000ft) ot hasznalom. Egy kis nem ivartlanititt kandurom van, aki meg tul fiatal, hogy kihereljuk, de eleg idos, hogy csipos legyen a pisi szaga.


ez a macskaalom, csak a szuros szagot engedi at, a pisi (vagyis az ammonia) egyaltalan nem erzodik. lassan csomosodik, annyira, hogy a pisinek van ideje lefolyni, es az alom aljaban gyulik ossze. szeretnek egy gyorsabban csomosodo, szagokat megkoto almot venni.


mit javasoktok?



2015. okt. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A szilikon elég jól megköti a szagokat, de az nem csomósodó, kb. egy hét (nem három, ahogy rá van írva) után ki kell dobni az egészet, és 1600-1800 Ft egy adag.

Az összes többi, amivel én próbálkoztam, szintén átengedi a pisit az alomtálca aljára. A szagok ellen pedig zárt macskavécét használok, szinte semmi szag nem érződik, kakiszag is csak akkor, amikor friss a produktum, ha nem vagyok otthon, amikor kakil, akkor egyáltalán nem veszem észre, csak az esti takarításnál.

2015. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kossz, ez hasznos volt
2015. okt. 27. 22:58
 3/4 A kérdező kommentje:

2. koszonom!


erdekelne, hogy masok mit hasznalnak, hogyan valt be. hatha atvaltok a csomosodorol:)

2015. okt. 27. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik tanács, hogy legalább 7 cm vastag legyen az alom, akkor szép gombóc lesz. Én már sokfélét próbáltam, a szilikás lenne a legjobb, de 2 cica mellett igen drága. A Fressnapfban vásárolom az almot, most a Fit+Fun Bioclean van, ez 20 kg-s és 2 e Ft körül van, 1 hónapig elég a 2 maccsnak. Vettem már ún. illatosítottat is, de csak 2x annyiba kerül és semmivel sem jobb az előzőnél. (egyébként a "szúrós" szag a vizelet ammóniaszaga)
2015. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!