Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskament...

Tudakozó:P kérdése:

Mi a véleményetek a macskamentáról? Mert én 800 Ft ért vettem a 2 éves házi macskámnak szagolja de nem reagál rá. És mi több olyan mintha el akarna dölni a fáradságtól és megivott egy deci tejet. Mi lehet a gond? Talán még túl kicsi hozzá?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem az enyémnek, de nála se történt semmi. Megszagolta és ennyi volt.
2015. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt:D Rá se hederített... Bezzeg a benti növényeket megrágja, pedig kinti-benti cica:D
2015. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű macskamenta
2015. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk 1 év alatt másodszor.Trixi márkájút.Mikor kicsi volt,akkor hatott neki,de most nem.Mi is arra gondoltunk nem jó minőségű.
2015. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Tapasztalat, nekünk isez volt, vettünk nem hatott semmit, ültettünk, így semmi vegyszer nem volt benne, a palánta "márkás" volt, és imádta a macska. Persze el volt kerítve nehogy sok legen :DDD
2015. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi Karlie Perfect Care márkájút szoktunk venni, mindkét macskánk imádja, ráfújjuk egy pókhálóleszedőre, és percekig birkóznak vele:)
2015. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, itt az egyik macskánkról a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=60UoO7Zy6r8

2015. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hol lehet ezt kapni?
2015. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A macskamenta nem hat minden cicára elvileg. Az enyém szereti az azzal kitömött játékokat, lelkesebben pofozgatja, mint mást, de ennyi. Sok macskuszt meg totál hidegen hagy.

Cserépben inkább macskafű szokott lenni, az más, ha esetleg olyanod van. Az arra van, hogy rágcsálja, jót tesz az emésztésének. Sok helyen az eladók se tudják mi micsoda, lehet nem is jót kaptál.

2015. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!