Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon miért hoz gyakran a...

Vajon miért hoz gyakran a cicánk az ajtó elé megölt egeret?

Figyelt kérdés

#cica-egér
2015. nov. 13. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert büszke rá, és megakarja mutatni :)
2015. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert meg akar ölni :D

[link]

(ha nem tudsz angolul, rákeresek magyarul, csak szólj)


Viccet félretéve én úgy tudom, szeretete jeléül kapod az ajándékokat :D

2015. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a macskafélék akik falkában élnek megosztják egymással a zsákmányt.
2015. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
enyhe célzás, hogy ti lesztek a következők...
2015. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az Volt a vicc hogy egyszer úgy hozta be hogy nem ölte meg.:D
2015. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diamond28153 ***** válasza:
100%

A helyes válasz: A cicák alapvetően szeretik a pozíciójukat fitogtatni! Amikor egeret hoz neked, vagy bármilyen zsákmányt, akkor első sorban azt szeretné közölni, hogy TE alkalmatlan vagy a ház és annak tája védelmére, ergo Ő jó vadász, te meg bazira nem! :)

Másodsorban jutalmat vár, amiért megtisztította a környezeted az illetéktelen behatolóktól! :)

2015. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj ez olyan kedves dolog :) Nektek viszi, rólatok akar gondoskodni. Akinek az élőt vitte: bennetek látott fantáziát, így akar tanítani vadászni (mint a kölykeit). Sajnálom kérdező, a macskátok szerint képtelenek vagytok az önellátásra, inkább viszi nektek a kaját. Egyébként nehogy leszidjátok, meg kell érte dícsérni, ezt csak szeretetből csinálja :)
2015. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ügyet Lenke ***** válasza:
hazaviszi, hogy mutassa meg, enyémek is hazahoztak mindent, madarat, egeret, gyíkot, bogarat...már amikor nyávogott tudtam, hogy hozott valamit, mert jellegzetes hangon nyávogott...legyél büszke rá, ügyes kicsi vadász, mindig megdícsértem őket :)
2015. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as: a macskafélék pont hogy magányosan élnek jellemzően. Az egyetlen -- egyetlen! -- kivétel az oroszlán.
2015. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#2 Akkor linkelem a második részt is: [link]


"Akinek az élőt vitte: bennetek látott fantáziát, így akar tanítani vadászni (mint a kölykeit)."

A miénk pont ezt csinálja. Kislány a szentem, így 6 év után rájött, hogy lehet, hogy elég nagyok vagyunk, hogy elkezdjünk vadászni tanulni. Konkrétan egyre nehezedő feladatokkal: az aktívan döglődő egerekkel kezdte, aztán hozza az egyre élénkebb példányokat is.

A kandúrkánk bezzeg, ha haza is hoz valamit megmutatni, rögtön betolja a szájába.


Kérdező, erre több elfogadott magyarázat is van:

- dicsekszik, hogy ő milyen ügyes cica

- dicséretet, figyelmet akar

- etetni akar (elvégre, soha nem lát téged vadászni, biztos éhes lehetsz)

2015. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!