Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék macskát tartani...

Szeretnék macskát tartani lakásban. Van valami ötletetek arra hogy lehetne megoldani az alom kérdést? Olyan kéne ami nem büdös. Akárdrága is szóba jöhet. Komolyabb összeget is kifizetek!

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Catsan-t használunk, nekünk tökéletesen beválik. A kakit persze mindig ki kell szedni, van direkt erre való kis lapátka, és lehúzni a wc-n, vagy zacskóban a kinti kukába vinni.

Egyébként a szilikonos almokat is sokan dicsérik, és valamelyik márkának van levendula és aloe vera illatosítású alomja.

2015. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én erre találtam most ahogy keresgéltem. [link]


erről mi a véleményetek?

2015. nov. 25. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szerkentyűt nem ismerem, de biztos, hogy nem vennék ennyi pénzért. Egy sima szilikonos alom is tökéletes, ha megfelelően tisztán van tartva (kaka rögtön, vagy amilyen hamar lehet, kiszedve), elég gyakran van cserélve, akkor nem lesz büdös.
2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oszinten? egy macska eseten azt irja, vagy egy honapig erleli a xart... Ez biztos hogy nem higenikus, raadasul, a "ne kelljen latni" az egyik legrosszabb dolog, ami tortenhet, mert rengeteg olyan betegseg van, ami elso tunete a szeklet megvaltozasa, vagy a vizelet menyisegenek valtozasa, stb.. szoval, nem art (sot hasznal) ha van vizualis szemrevetelezes hogy minden rendben van.

A legjobb a szilikonos alom, zart alomtalcaban, de a legjobb a megfeleloen gyakori takaritas.

Vagy raszoktathatod, hogy hasznalja a emberi wc-t. :) Extrakent arra is, hogy huzza le maga utan. (nem lehetetlen, csak meh..)

2015. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több szilikonosat is próbáltunk, egyik sem eresztett szagot. És azóta "balesetek" sincsenek. (kopp-kopp)

A pellet sem rossz, az sem büdi, de nekem nem tetszik, hogy az egyes darabokon nem látszik, hogy melyik nedves és melyik nem.

2015. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!