Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Neostomosannal lehet macskát...

Neostomosannal lehet macskát kezelni?

Figyelt kérdés
Van egy félperzsa cicám,úgy tűnik,a csodacseppek ellenére is bolhás... Szeretném mefdürdetni. Neostomosannal lehet cicákat moasdatni? Ha nem,akkor tudnátok valami hatásos bophaírtót ajánlani? Köszönöm!
2015. nov. 27. 00:22
 1/5 anonim válasza:
lehet!
2015. nov. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

A környezetet viszont kezelheted vele (csak ne fetrengjen bele a macska, ne nyalhassa fel). Sőt, mivel a bolhák nagyobb része a macskán kívül van, ez talán még fontosabb, mint az állatról leirtás.


Milyen cseppeket próbáltál? Más fajtát kéne használni.

2015. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A környezetét már lerendeztem,de sajnos még mindig bolhainvázióval küzdünk. Épp ezért gondolkozom azon,hogy meg kellene fürdetnem. Hogy milyen cseppet használtunk? Nem emlékszem :( A patikában vettem,3000ft volt. Gondoltam hatnia kellene...
2015. nov. 27. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert pl Frontline-t mostanában nem nagyon dicsérik, Advantage-t inkább.


Ja, és különösen nagy bundájú macskánál (gondolom a félperzsa ilyen) nagyon fontos, hogy jól alkalmazd a szert! Ami a szőrére ment, az semmit sem ér, csak a bőrre kent mennyiség hat.

2015. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá. A környezetet nem kezelhetted rendesen, ha még mindig invázió van. Rendszeresen kell fújkálni, akár naponta, minden repedésbe, zugba kerüljön a szer és fontos a napi alapos takarítás is.

A cicát ne fürdesd, nem sokat ér, főleg hosszabb szőrűnél. A neostomosan sajnos mérgező lehet a cicára nézve, úgyhogy azzal főleg ne.

A spoton cseppek egy része hatástalan sajnos, mert a bolhák egyre rezisztensebbek, ezért is kell variálni a hatóanyagokat. Próbálkozz azzal, amit az előző ajánlott vagy Strongholddal.

Féregirtót is adj a cicának mindenképp. Két hét után ismételd meg. Addigra hat a csepp is és ha elég szorgosan mosol, takarítasz és fújod a környezetet, akkor valószínűleg már nem lesz gond. Onnantól már csak megelőzésre kell csepp vagy nyakörv.

2015. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!