Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Arra gondoltam hogy varrnék...

Arra gondoltam hogy varrnék egy nagy párnát a cicámnak. Ti mennyire tartjátok jó ötletnek?

Figyelt kérdés

Valamit ha van más jó ötletetek akkor érdekelne.:)

Előre köszi a válaszokat.:)



2015. nov. 27. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret párnán aludni, akkor jó ötlet. Nekem van, amelyik kimondottan a kemény felületeket szereti, vagy a nyomtatóm tetején alszik, vagy a mosógépen.
2015. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 macdln ***** válasza:

Szia

Én jó ötletnek tartom. :) Szeretek barkácsolni és "kreatívoskodni", meg így legalább a mi ízlésünk szerint alakíthatom ki nekik a fekhelyeiket. Elég drágák a boltokban kapható cica fekhelyek, kaparófák és egyéb felszerelések.

Én is épp mostanában fogok belevágni egy ilyen projektbe. Csinálni fogok egy kaparófát, egy kültéri házat, meg bentre egy pár fekhelyet. Ötletet én a youtube-ról merítettem. Írd be, hogy "DIY cat" és kiad egy csomó videót, hogy hogyan kell készíteni cica felszereléseket (kaparófa, ágy, játékok stb.) Mindjárt linkelek be néhányat.

Az alapanyagokat mi OBI-ból, Ikeából meg hasonló boltokból fogjuk beszerezni. (faanyag, kötél, takaró, szög, csavar, ragasztópisztoly stb.stb.) Meg persze van egy csomó dolog, ami otthon is van. Persze otthon is lehet olyan drágát készíteni, mint amilyet boltban lehet kapni. Az alapanyagoktól függ. pl. pokróc/takaró/szőnyeg-műszőrme

2015. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet!:) Köszi
2015. nov. 27. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:

Óóó ez de állat *-*

Mármint nem a macska de mondjuk az is.xd

Egyszóval köszi! :D

2015. nov. 27. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, de ne lepődj meg, ha néhány kipróbálás után soha többé nem fekszik rá. Én készítettem már többfélét, hiába. Egyik most az előszobai cipősszekrényt preferálja, hetek óta ott alszik, mint egy kis száműzött :)Előtte a szennyestartón, a fürdőszobában. A másik kedvenc helye az étkezőasztal székei, hol egyiken, hol másikon alszik, vagy a szekrény tetején, vagy az akasztósszekrény aljában, amit ki tud nyitni.
2015. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz neki, de akkor is úgyanúgy fog aludni mindenhol :D

Az én macskám jelenlegi kedvence egy sima rajztábla... Nem tudom mit eszik rajta, de akárhová teszem ő arra fekszik.

2015. nov. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a kicsi, pufi párnán nem alszanak szívesen, de a nagy, laposabb párnán igen! A domború felületet nem szeretik, inkább a homorút, aminek a közepébe bele tudnak vackolni. Inkább valami paplanszerűvel érdemes próbálkozni, ami félig párna, félig takaró.
2015. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a segítséget.:)
2015. dec. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!