Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki, hogy felnőtt férfi...

Ciki, hogy felnőtt férfi létemre megsirattam a macskánkat?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam, nem is beszéltem erről senkinek, és most sem könnyű. Tegnap reggelre elpusztult a cicánk, az egész családnak hiányzik, ki jobban próbálja titkolni, ki kevésbé. Teljesen váratlanul történt a dolog, örültem, hogy nem esett semmi baja szilveszterkor, bár sosem szokott. Annyi volt csak furcsa, hogy az utóbbi napokban sokat volt bent a kibélelt kutyaólban, pedig régebben akármilyen hideg volt, sosem ment be. Ott is pusztult el szegény. Tudom, hogy sokak szerint "csak egy állat volt", de mintha családtag lett volna, hozzánk nőtt az évek során, ha elment hazulról, mindig vártuk, hogy mikor jön meg. Mindig jött, dorombolt, simogattuk, ő kényeskedett, a kutyánk is játszott vele, az ételt is mindig megosztottuk kettejük között, szóval az életünk része volt. Tegnap a nappal még el is telt, de amikor este lefeküdtem, éreztem, hogy végigfolyik a könny az arcomon. Ezt most biztosan férfiatlannak fogja mindenki tartani, de sajnos érzékenyebb típus vagyok. Szóval szerintetek gyerekes dolog, hogy így érzek, és szégyellnem kellene, hogy hiányérzet és fájdalom van bennem?
2016. jan. 6. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Családtag volt, még ha más nem is érti meg ezt vagy nem tudja elképzelni.


Részvétem.

2016. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Részvètem. Dehogy kellene szègyelled magad! Családtag volt. Èrthető hogy hiányzik.
2016. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem "férfiatlan ". Csupán vannak érzéseid. Hidd el, ha bárki sír, ha olyat veszít el, akit szeret! Nekem is halt már meg sok cicám, tudom milyen érzés :( én mindegyiküket eltemettem a kertbe. Lehet nektek is ezt kéne tennetek! :)

És nem gyerekes, nem szégyellni való ez!

Tudom tapasztalatból, hogy egy ideig nehéz lesz cicákra ránézni, viszont idővel "szerezzetek be " egy új cicust! :)

Kitartást ❤

2016. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Ember vagy és ez a normális.

2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kutyus tévedt be hozzánk, azonnal bele szerettem, hetekig nálunk volt. Aztán kiderült hogy kié és amikor értejött hogy elvigye nem bírtam ki sírás nélkül. nagyon megszerettem azt a kis tökmagot :) sajnos a gazdája rá pár hónapra agyonverte.. képzelheted milyen "boldog" voltam.. fogadd őszinte részvétem és ne foglalkozz vele ki mit gondol.
2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem. Hisz bár nem vérszerinti, de családtag volt.

Részvétem!

2016. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy házi kisállatot, ami lehet akár macska, akár kutya, akár tengerimalac, akár nyúl, de láttam már embert aki egy kakast siratott meg, mondjuk az szép kakas volt és szelid is.

De teljesen mindegy mert ez nem szégyen, családtag volt, szeretted őt, meg állatok sokszor jóval hálásabbak tudnak lenni az embereknél persze a maguk módján. Én 23 éves létemre a kutyámat sirattam meg kegyetlenül, de érthető volt mert mégis 15 éve volt a családunk tagja, szinte mindenhova jött velünk és mégis szinte a gyerekkorom nagyon nagy részét a kutyámmal töltöttem, mindig vittem magammal sétálni, futtatni szó fogadó volt és hihetetlen ragaszkodó meg nyugodt. Őt például kegyetlenül megsirattam.

2016. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jólesik. Nyilván hozunk majd más cicát, kertes háznál jó, ha van, csak eddig ő volt a kedvenc, és most nehéz. Mi is a kertben fogjuk eltemetni, bármennyire is nem EU-konform, de legyen nálunk, ha már egyszer a mi macskánk volt. Nem számítottam a halálára, még előző délután is kint járkált velem az udvaron, bement a tyúkokhoz, és bár nem volt egészen olyan, mint máskor, nem éreztem úgy, hogy bármi baja is lenne, és szerintem nem is gondol az ember arra, hogy az állatok élete is véges, csak élvezi, hogy itt vannak.
2016. jan. 6. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Szegény cica, hány éves volt?
2016. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan 5-6 éves lehetett, max. 7, nem tudom pontosan, szóval nem volt még idős. Ősszel már szépen kigömbölyödött, de kandúr volt, és amikor kicsit enyhült az idő, akkor eltűnt hosszabb időre, napokig semmi, már azt hittük, valami történt vele, akkor hazajött, szétnézett, nem is nagyon evett, megint elment. Ezt még vagy kétszer eljátszotta, aztán már itthon volt, de gondoltuk, hogy mivel a szomszédasszony kiteszi az ételmaradékot, ott jóllakik, itthon hol evett, hol nem. De úgy különösebb probléma nem volt vele, csak sovány volt mostanában, de járkált, legtöbbször azért elég jókat evett (főleg husit, azt nagyon szerette), tápot, de az ételmaradékot is. És csak annyi volt, hogy többet bent tartózkodott a kutyaólban, amit korábban nem csinált, de nem merült fel bennem, hogy esetleg komoly baja lenne, egyszerre csak kimúlt, ez a legszomorúbb, mert teljesen váratlanul ért minket.
2016. jan. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!