Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Monokon12 kérdése:

Mi lehet a baja a cicámnak? Betegség okozhatja-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly augusztusban kaptam egy igen csak pici cicát, mostanra már szép fiatal cicává cseperedett korának megfelelőlen. Mostanában belebotlottan egy olyan problémába, hogy folyik az orra és néha néha tüsszög, olyan mintha belement volna valami az orrába szerencsére csak vizes váladék folyik az orrából. A másik panaszom az hogy a szeméből enyhén pirosas váladék folyik. A cica közérzete jó étvágyával sincsen gond játszik. Estleg nem tudok valami megoldást erre ? Vagy mi lehet a gond ? Jah és a cica többnyire lakásban tartózkodik.

2016. jan. 23. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Macskanátha -> állarorvos
2016. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A megoldás csakis az állatorvosi ellátás lesz!Valszeg macskanáthás sajnos! :(
2016. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Házilag valahogyan nem lehet kezelni ? Sajna az állatorvosi kezelése nagyon költséges lenne ...:/
2016. jan. 23. 22:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Az állattartáshoz hozzátartozik az állatorvos, és egyéb költségek. Ha nincs rá pénz, nem kell állatot tartani.
2016. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kb 3000 ft-nál nem kértek többet tőlem sem macskanáthánál.
2016. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De okos telefonra vagy gépre vagy laptopra és netre telik!Már bocsánat!Eszem meg áll ilyenkor!Felelősséget vállaltál egy élőlényért ami ráadásul nem növény!

Kb 3000.-ft lenne a kezelése..Ha ennyit se tudsz áldozni a saját macskádra akkor inkább ajándékozd el..

2016. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már ketten is ugyan azt mondjuk egymástól függetlenül,ráadásul egyszerre is írtuk akkor csak van némi igazság abban amit írtunk..
2016. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul akkor azt már meg se merem kérdezni, hogy féreghajás, ivartalanítás volt-e.. Meg akitől "kaptad" neki is el kéne magyarázni, hogy nem ajándékozunk élő állatot, főleg olyannak, aki nem tud felelősséget vállalni érte.
2016. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan van nem akarok tiszteletlen lenni egyikőtökkel sem mivel nem tudom a korotokat. DE szerintem az hogy mire tellik és mire nem azt én tudom. Másrészt korabban is volt állatom és állatorvoshoz is vittem már. Sajnos a kezelés nem 3000 ft lenne. Kérdeztem utána jártam és jobb esetben 9000 ft lenne ... arra meg bocsanát de a jelenlegi életkörülményeim nem engedik meg... ezért kértem ki mások véleményét.
2016. jan. 23. 22:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom milyen állatorvosnál jártál, egy injekció nem sűrűn szokott 9000 gtba kerülni. De mindegy, magától meg házi gyógymódoktól nem fog meggyógyulni, tapasztalatból írom.
2016. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!