Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen dolog az, hogy az éhes...

Milyen dolog az, hogy az éhes macska nem eszi meg az olcsó tápot?

Figyelt kérdés

A maine coon macskám nagyon rá van állva a márkás, drágább tápokra.

A minap elfogyott a táp, és mikor a boltban voltam nem volt nálam annyi pénz,hogy a jobb minőségűt vegyem, levettem a legolcsóbbat, éhen mégse maradjon.

Mire hazaértem, már ott várt, megkapta a tápot, neki az nem jó, ott is hagyta.

Másnap már azzal a kínkeserves ordító nyávogással jön oda,hogy ő nagyon éhes, és ott van kint a táp, de azt meg nem enné.

Értem,hogy van köztük különbség, de ha egyszer éhes, miért nem eszi meg?Inkább éhen marad?

Már megkapta a jó minőségűt, be is tolta mindet amit kiraktam, a kutya meg boldogan megette az ócskát...de azért hihetetlen.


Egyébként nem haragszom rá, csak megdöbbentett.Bár belegondolva nem is ő lenne az ha megfelelt volna az igényeinek.


2016. febr. 6. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Es akkor most gondolj bele, hogy az olcso tapok olyanok, hogy inkabb nem eszi meg, mert annyira nem tartja etelnek.


Kb, mintha eled leraknanak egy bala lucernat.

2016. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam rosszabb a helyzet. Az én macskám a több ezres Brit tápot nem eszi meg. Csak egy bizonyos fajtáját. Sajnos ezt mindketten elcsesztük. Ráadásul az enyém ha nem azt kapja, amit akar először dörgölőzik, ha ez nem használ megharap.
2016. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez olyan mintha neked a hús helyett undorító belsőségeket és vágóhídi hulladékot kellene enned. Te sem nyúlnál hozzá.
2016. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindig meglepődök ezeken a válogatós macskákon :D én is igyekszem jó minőségű táppal etetni, váltogatni is szoktam, de az enyém szó nélkül megeszik mindent. Még egyszer sem volt hogy valamit otthagyott volna.
2016. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért a vágóhídi belsőség, meg ez, nem ugyan az.

Én attól komoly betegségeket kapnék el, míg a macska nyilván nem lesz beteg az olcsó táp miatt.

Ez inkább olyan mint ,hogy én utálom a spenótot, és a pizza helyett azt kapok.

Amíg nem éhezem, nem enném meg én sem.De ha igazán éhes lennék csak lecsúszna.

2016. febr. 6. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam olyannal, enyémek sem ették meg. Miután közelebbről megszagoltam, egyetértettem velük: pocsék mosogatólé szaga volt. Mivel a szaglásuk 5x erősebb, mint a miénk, el tudom képzelni, milyen orrbavágó lehetett nekik.
2016. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Abba te ne legyél olyan biztos, hogy évek alatt az olcsó táp, egyéb állateledel nem fejti ki a negatív hatását és nem lesz beteg tőle egy állat.
2016. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Az olcsó tápok tartalma, kukorica, szója, csont, pata, köröm, bőr, toll, bél,gyümölcs mag(konzervgyárból) melléktermékek ... minden amit nem tudnak felhasználni azt bele vágják a cica és kutya kajákba... Ennyi erővel, veszek neki csirkemellet, vagy májat vagy csirkefarhátat, nyakat(kloffolva)...rizzsel, néha adok tojást, tésztát, de a macska alapvetően húsevő... (A táppal levegőt+szrt veszel sok pénzért.) A macskád nem hülye, és nem csirke, hogy kukoricát egyen .. :)
2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Az állatok ösztönből tudjak, mi az ami nem frankó es ha beledoglik sem eszi meg! A macskáim nekem is ilyenek.
2016. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az állatok ösztönből tudjak, mi az ami nem frankó"


Egy túrót!

Amíg volt időm, belsőséget, májat, vesét, tüdőt és csirkét főztem a macskának, és megette. Aztán egy ideig nagyon sok dolgom volt, nem volt időm erre, és bolti szaftos konzervet vettem neki. Mostmár nem eszi meg a főtt tüdőt, sajnos elkényeztettem...

2016. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!