Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek, ha megrendelnék...

Szerintetek, ha megrendelnék egy Yourpetbox small csomagot a cicámnak játszana a benne lévő játékokkkal? Sürgős és kérlek ne vicceld el!

Figyelt kérdés
A Yorpetbox az egy olyan csomag amit a kedvencednek küldenek de te nem tudod mi van benne...

2016. febr. 7. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudodm előre mi van benne,így nem.Én is vettem játékokat a cicámnak.A labdákat imádtam,de pl. egy kivételével a plüssökhöz nem is nyúlt.1000 ft-étz már lehet venni egy 3-4 csomagos labdát.A plüssök is ilyen árban mozognak.Én inkább az állatkereskedésben vennék neki 1-1 db játékot,éskkor tudom,hogy azt vettem,amivel játszani is fog.
2016. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy én is inkább állatkereskedésben veszem vagy valahol ahol vannak macska játékok 😉
2016. febr. 7. 18:25
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Én ismerem a YourPetBox-ot és már több alkalommal is rendeltem a cicámnak dobozt tőlük. Most egy Large boxot várunk épp. Szeretném elmondani nektek, hogy a Yourpetboxok legnagyobb előnye, hogy bizonyos mértékben alakíthatod a kedvenced dobozát. Ha írsz nekik, nagyon kedvesek, elmondod, hogy a te kedvenced nem szereti a plüssöket, akkor másmilyen játékot tesznek a dobozban. Ha allergiás a kedvenced, azt is figyelembe veszik és eledel dobozuk is van, amiben kifejezetten eledel van. Mi szeretjük őket, ráadásul ingyenes a szállítás is, így ezért sem kell fizetned. mindemellett prémium termékeket kapok, olyat ami a kedvencemnek a legmegfelelőbb. Szívből ajánlom őket, nagyon lelkiismeretes csapat.
2016. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!