Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macska későbbi jelei?...

Cicumicaa kérdése:

Vemhes macska későbbi jelei? (sürgős)

Figyelt kérdés
A cicámnak már nagy a hasa a kiscicák még nem rugdosnak és a cicám már bújik. mennyi idő van még? (Nem szenvetetjük a macskát,és légyszi ne legyen szó ivartalanításról,a cica jól érzi magát!) Köszönöm.

2016. febr. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne h vemhes?Még korai
2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

fialás előtti napokban nyugtalan lesz és őrült tempóban keresi majd a szülődobozt. szóval legyen neki több féle méretű és fajta doboz kirakva,hogy maga el tudja dönteni,hol fialjon.

és nyugodt körülmények legyenek+ fehérjedús kaja.

a szülést a macska levezényeli, de nyilván figyelni kell óvatosan,hogy ha komplikáció lenne, hívni az orvost.

de ha nem muszáj ne nyúlkálj hozzájuk és ne zavard őket.

de mondom, legkésőbbi jeleinek ezt tudnám mondanai,hogy keresi a helyet a fialásra. meg szerintem látni már a macskán,hogy nem sok ideje van hátra fialásig.

de ha elviszed dokihoz, ő pontosan meg is mondja, ezt ajánlom, legalább ránéz,hogy minden rendben van -e.


alapvetően én is az ivartalnítást támogatom,de mivel nem ezt kérdezted, hagyom is.

2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az ha jobban tapogatom a hasát érezni benne,meg nagyon hízeleg.
2016. febr. 7. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül minden kiscicának normális, felelős gazdát találni.
2016. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,csak olyannak adjuk aki tud rola gondoskodni. ;)
2016. febr. 7. 20:10
 6/10 anonim válasza:
43%
Ha fialni fog a cica előtte 2-3 nappal megduzzadnak a bimbói és ilyenkor mi elzárjuk egy helyre ahol legalább 3 méretű fekvőhelyet teszünk hogy ő maga döntse el hogy hol fialjon
2016. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megszülettek már régebben,csak elfelejtettem írni . Egy megmaradt mIA LETT A NEVE ÉS JÓL ÉRZI MAGÁT :)
2016. ápr. 1. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért csak egy maradt meg?
2016. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tÖBBIT ELADTUK. :)
2016. ápr. 1. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Február 7.én írtad ki a kérdést. Még ha aznap meg is születtek a kiscicák, akkor is minimum 2 hónapot kell várni az elválasztásukig, ezt törvény is előírja. Magyarul LEGHAMARABB április 7.ig nem "adhattátok" volna el...
2016. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!