Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dorombol állandóan a...

Miért dorombol állandóan a macskám?

Figyelt kérdés
Mármint nincs ezzel baj, csak érdekel, mert azt vettem észre, hogy folyamatosan és megállás nélkül csinálja. Ha alszik, eszik, simizem, simán velem van, de még akkor is, ha felemelem vagy játszok a farkával és láthatóan nem örül neki és mégis dorombol.

2016. márc. 2. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Oké, felnevettem, de azért mégis komoly válaszokat várnék.:D amúgy meg, lány cicus
2016. márc. 2. 16:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a macskák akkor is dorombolnak, ha fájdalmaik vannak, biztos, hogy nem beteg?
2016. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, egészséges, ezért is nem értem. :)
2016. márc. 2. 16:32
 4/10 anonim válasza:
94%
Lehet, hogy megfelelő kenés hiányában megszorult a dorombolásgenerátor. Mikor cseréltél benne olajat? :D
2016. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A macska nem csak akkor dorombol ha jól érzi magát hanem akkor is ha beteg, vagy nem érzi jól magát, vmi baja van!
2016. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában, vagy mindig?
2016. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Már válaszoltam erre nem sokkal feljebb.

#6 Mostanság tűnt fel, 6 éves cica, de belegondolva régóta csinálja.

2016. márc. 2. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Féregűzést és szőrtávolítást Malt Soft krémmel hajts végre rajta . Kímélő étrend vagy spéci táp hasznos lehet .
2016. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, féregtelenítő tablettát ki kellene SOS próbálni és a szőrét is olyan kesztyűvel átsimogatni ami a benne lévő hulló szőrt kiszedi és még egy, FRONTLINE -nal kell kullancsok és bolhák (lehet h még csak serkék) ellen kezelni. Így kell egészségessé tenni és ha ez tutira megvan akkor érdemes egy két hetes Whiskas HALAS konzerv kúrát csinálni rajta amikor csak halas ételt eszik 2 hétig. Utána általában rendbe szokott az ilyesmi jönni, a dorombolás is időszakossá válik majd és nem érzi sz@rul magát majd a macsek.
2016. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teljesen normalis a dolog bar nem tul gyakori. nekem volt egy cicam 18 evet elt, es mindig dorombolt, kiveve az utolso heten amikor mar nagyon beteg volt es vittuk elaltatni. pl. amikor elvittuk a fogacskait megtisztittatni mondta az allatorvos hogy mielott elaludt dorombolt es rogton ahogy felebredt ujra kezdte.
2016. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!