Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskákat behozni?

Kinti macskákat behozni?

Figyelt kérdés
Adott két, már nem annyira kicsi, kinti cica. Arra gondoltam behoznám őket, mert milyen jó lenne nekem, ha bent lennének. De nem tudom, hogy ez nekik jó lenne-e. Bent csak két szobába, az enyémbe és az előszobába lenne bejárásuk, kint meg azért csak szabadabban mozoghatnak, bár annyira nem szoktak, gyakorlatilag az egész napot a teraszon töltik.
2016. márc. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idősek. Minél fiatalabbak, annál könnyebben hozzászoknak. Ha már évek óta kintiek, nehezen fogják megszokni, hogy nem mehetnek ki többet (sokat fognak nyávogni, megpróbálnak kiszökni, ha nyílik az ajtó).
2016. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy nagyjából 9 hónaposak. Nem lenne kevés nekik a két szoba?
2016. márc. 17. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Két ekkora cica simán megszokná és élvezné a benti életmódot, de csak akkor, ha az egész lakás rendelkezésükre áll. Ketten vannak, kell nekik a tér. Ha a többi családtag nem partner ebben, akkor nem biztos, hogy jó ötlet. A cicák nem fogják érteni, miért nem mehetnek be a többi szobába. Illetve be fognak lógni, amint alkalmuk lesz rá - akkor mi lesz? Hol fognak enni? Hol lesz az alomtálca? Nem szívesen esznek a pisilde mellett. Hol fognak játszani, hol lesz a kaparófájuk? Gondolni kell az ivartalanításra, féregtelenítésre, oltásra is.
2016. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!