Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal?

Mi lehet a macskámmal?

Figyelt kérdés

Van benne egy nagyobb ilyen csomó szerűség nem tudom összefügg e a dolog.. de most a száján ilyen enyhén büdös anyag van. Ez lehet valami betegség jele?

Volt egy kutyánk akit el kellett altatni mert ilyen daganatos betegsége volt na de ő büdös volt meg minden és kicsit emlékeztet erre... :S Viszont nagyon nem szeretném elveszíteni.. szerintetek mi lehet a baja?


2016. ápr. 3. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok írni, hogy vidd el az állatorvoshoz.
2016. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de nincs olyan jellegzetes betegség ami a csomóval összefügg? amúgy orvos lesz csak félek hogy nem tud majd mit kezdeni :S
2016. ápr. 4. 00:03
 3/6 zombienyul ***** válasza:

Tulajdonképpen a csomó bármi lehet.. nyirokcsomó, sérv... számtalan dolog lehet, egy kullancs csípés.. Az én cicum kivakart magából egy kullancsot, még el sem kezdte szívni a vérét és maradt egy kis csomó a helyén de az 2-3 nap múlva lelohadt.


Akár sérves is lehet, attól függ hol a csomó, de a sérvnek is számtalan helye van! Anya macskája hasi sérvvel született kiskorában picike csomó volt most már nagyobb golyó, az állatorvos nem csinált vele semmit. Azt mondta majd nagyobb korában eldől, hogy kell e műteni vagy nem, biztonság kedvéért városi dokihoz vittem be második alkalommal és ő sem javasolt semmiféle műtétet.

2016. ápr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez olyan hogy a nyakaval egy vonalban van..:) mondjuk en ugy erzem hogy ha egy atlag ember allatarol van szo az allatorvos le se tolja

es koszi a valaszt:) amugy o fiu es nagyon aranyos

erdekes amugy hogy o ilyen dorgolodos mikozben a testvere nem az

2016. ápr. 4. 02:41
 5/6 anonim ***** válasza:

"mondjuk en ugy erzem hogy ha egy atlag ember allatarol van szo az allatorvos le se tolja "


Ezt hogy érted? A ti állatorvosotok, csak a polgármester kutyáját látja el vagy mi?

Szerintem csak beképzeled ezt, mivel mindenkinek fizetnie kell az ellátásért és tök mindegy, hogy amúgy mennyit keres, az az adott ellátás árát nem változtatja.


Mindenképp vidd állatorvoshoz, ha nem akarod elveszíteni...

2016. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.lacko válasza:

Jah.?

Elvittemmoevoshoz,h szar kedve van nem eszik stb..azt mondta minden ok. 3 nap mulva meghalt..

2016. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!