Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak mostanában...

A macskámnak mostanában furcsa szokásai vannak, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mi a macskát zárt térben tartjuk este, van a bejárati ajtónk és az egy veranda egyben egy külső ajtóval. Bent alszik a két macskám. Az egyik viszont mostanában belefekszik a vizelős tálba, amiben macska alom van. Ez nem furcsa? Mert az hogy néha meghempereg a veteményesben, azt sem tudom miért csinálja, de az annyira nem furcsa nekem. De hogy ott alszik a macska alom tetején ami hát hogy is mondom tele van vizelve mondjuk a másik macska által?
2016. ápr. 6. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen cicaszokás. Sok macska csinálja, de az okát nem igen lehet tudni.

Lehet kapni alom illatosító spray-t. Az erős szagokat nem szeretik, így ott elvégzik a dolgukat, de nem időznek benne.

Próbáld meg. Állatfelszerelés (Pl. Fressnapf) biztos tudnak segíteni.

2016. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kezd egyre melegebb lenni, lehet talán azért csinálja.
2016. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Inkább utolsó lesz a nyerő szerintem.


Lehet veteményest is azért szereti mert az hűs, viszont egyre melegebb van, és az alom neki hűs.

2016. ápr. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!