Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előhozza majd a kismacskákat?

Előhozza majd a kismacskákat?

Figyelt kérdés
A macskám harmadik ellése, eddig az első kettőnél is mindig más helyre fialt, akárcsak most. Sejtésem sincs hova tehette őket. Direkt készítettem neki egy dobozt kibélelve egy csendes helyen, ahova másodszor fialt. Hát most nincsenek sehol. Mi a teendő? Előhozza majd őket? Kinti cica, attól félek a nyest megtalálja őket.
2016. ápr. 21. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha eddig sem hozta elő, ezután sem fogja. Vagy elkapja őket valamilyen ragadozó, vagy vad kóbor macskák lesznek, amiből amúgy is rengeteg van.
2016. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként csak figyelni kell hova megy, én gyerekkoromban rengetegszer találtam így meg a kismacskákat ismerősöknél.
2016. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor már elég nagyok lesznek előjönnek. De ha későn látnak embert akkor vadak szoktak lenni. A nyávogásuk elárulja majd hogy hol lehetnek, illetve figyeld meg hova szok menni az anyjuk. És célszerű minél korábban hozzászoktatni az emberhez, hogy az ember szereti és simogatja őket. Mert ha vadak lesznek és a megfogási próbálkozáskor azt érzik mint ha vadászna rájuk az ember mert mindenképpen el akarja kapni, attól csak mégvadabbak lennének. De ha korán emberhez szoknak akkor teljesen szelídek lesznek.
2016. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész délután figyeltem, de ő is engem, és utánam jött. Tegnap fialhatott, mert ma reggelre tűnt el a pocakja. Viszont most a doboz mellett adtam neki enni. Hátha megtetszik neki, és odaviszi őket.
2016. ápr. 21. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szokta lehozni például a gazdasági épületek padlásairól. A szüleimnél mindig mi vettük elő őket és lehoztuk, hogy emberekhez szokjanak. Ha ez kicsit megkésve sikerült amikor már járni is tudtak akkor a vadságuk kimutatása nem maradt el, de azért azokat is meg szoktuk szelídíteni.
2016. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy most tippem sincs merre lehetnek.
2016. ápr. 21. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nagyobbak lesznek, és magabiztosan tudnak járni, majd előhozza őket.
2016. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!