Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanító műtét után mikor...

Ivartalanító műtét után mikor fog enni a kiscicám? Eltelt már majdnem 2 nap, és még semmit sem evett.

Figyelt kérdés
Szerintem inni sem ivott, szóval kezdek aggódni. Csak néz maga elé... Félek, hogy így még jobban elgyengül.
2010. ápr. 7. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már után 1 nappal el kellett volna múlnia az altató hatásának meg minden nyugtatóénak is. szerintem vidd orvoshoz mert akkor már szinte 3 napja nem eszik nem iszik, ha beleszámitjuk a műtét előtti " koplaltatást " is.
2010. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegyél elé vizet, hogy ne kelljen neki sokat mozogni, és ennivalót is. Ha ma sem iszik akkor menjetek vissza a dokihoz hogy nézze meg.
2010. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne várj ovább. irány a álla doki.
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz, ha tudod. Amikor az én macskámat hazahoztuk, akkor ő is nagyon sokáig nem evett, szerintem neki is volt 2 nap... Összehányt mindent (nem tudom, hogy mit hányt ki, mert nem evett!), szédelgett... látszott, hogy már magánál van, csak annyira szédült szegény, hogy gondolom emiatt nem tudott enni... Mert mászkált a lakásban (neki is ment mindennek), meg ivott vizet is... Szóval ha nem kell attól félni, hogy kiszárad vagy valami, akkor szerintem még ez belefér.
2010. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsot. Megvárom a holnap reggelt, hátha csak ennyire nincs étvágya, aztán ha akkor sem eszik-iszik, megyek vissza vele...
2010. ápr. 7. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:

A mi cicánk sem akart enni és inni. Az ivartalanítás utáni nap ráhagytam, gondoltam, jobban tudja, mi jó neki. De másnap tasakos kajába még öntöttem vizet (hogy több folyadékot vigyen be) és a ágyba vittem neki. És evett :-) Napokig csak így volt hajlandó enni. Szárazat egyáltalán nem akart enni és inni sem akart. Próbáld meg az alultasakost a szája alá tenni ott, ahol alszik. Hátha eszik.


Gyors gyógyulást a cicának!

2010. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most már eszik, cumisüvegből adtunk neki egy kis cicatejet, az könnyebben emészthető. Nagyon ízlett neki, de holnap az alutasakos-víz kombinációt is kipróbálom, nagyon jó ötlet! Köszönöm!
2010. ápr. 7. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
az én cicám elég durván reagált az altatásra, meg a sebre ivartalanítás után: hazavittük és leraktuk egy puha párnára a sarokban, k 1 óra múlva megnéztem, olyan hideg volt a tappancsa és az egész cica, mint egy halott, meg is ijedtem de szerencsére vett levegőt, aztán betakargattuk, és jobb lett. Másnap reggel kezdett csak ébredezni, és legurult lépcsőn, akkkor inkább levittem a nappaliba, elkezdett kóvályogni és vér folyt a hasából. a 3.napo jött csak (viszonylag) rendbe :/
2010. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2010. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, jobban van, szinte már a régi, holnap megyünk varratszedésre. Valószínűleg én aggódtam túl a dolgot, de borzalmas volt az a 3 nap. Köszönöm a jó tanácsokat is, sokat segítettetek!
2010. ápr. 13. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!